,

Gülşen, İmam Hatiplileri hedef aldı, Önder açıklama yaptı

Verdiği konserlerde birçok kez farklı giyiniş tarzı ve davranışlarıyla gündeme gelen şarkıcı Gülşen, Nisan ayında verdiği bir konserde bu kez İmam Hatiplileri hedefine koydu ve "sapık" dedi. Önder İmam Hatipliler Derneği, Gülşen'in imam hatipliler hakkındaki sözleri için hukuki süreç başlatacağını duyurdu.

Gülşen, İmam Hatiplileri hedef aldı, Önder açıklama yaptı

Şarkıcı Gülşen'in tepkilere neden olacak bir görüntüsü daha sosyal medyaya düştü.

Uzun bir süredir giydiği kıyafetler ile gündeme oturan, bir konserinde LGBT bayrağı açan 46 yaşındaki Gülşen, bu sefer Nisan ayında verdiği konserinde İmam Hatipliler hakkında kullandığı sözler ile tepki çekti.

"İmam Hatip'te okumuş sapıklığı oradan geliyor"

Sahnede olduğu sırada bir kişi hakkında Gülşen, "İmam Hatip'te okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor" gibi hedef gösteren akıldışı bir ifade kullandı.

Gülşen'in kurduğu bu cümlelere ise konserde bulunan izleyiciler alkış tutarak karşılık verdi.

Daha önce de LGBT bayrağı açmıştı

Gülşen, İstanbul Yenikapı'da verdiği bir konserde de sahnede LGBT bayrağı açmıştı.

Seyirciler arasından verilen bayrağı açan Gülşen, "Bunu en güzel köşemizde saklayacağız." demişti. Gülşen "LGBT bayrağından rahatsız olan gitsin." ifadelerini kullanmıştı.

 

Önder, Gülşen için açıklama yaptı

Önder İmam Hatipliler Derneği, Gülşen'in imam hatipliler hakkındaki sözleri için hukuki süreç başlatacağını duyurdu.

Önder'den yapılan açıklamada "Toplumu ifsat etmeyi kendisine vazife edinmiş, sanatı (!) ile konuşulmayan bir şahsın İmam hatip camiasıyla ilgili hadsiz ifadelerini, iftira ve hakaret içeren ithamlarını aynen kendisine iade ediyoruz. Şahsın hezeyanlarına karşı hukuki süreç başlatıyoruz. Aziz milletimizin gçz bebeği olan İmam Hatip okullarımızın mezun ve mensuplarının bu gibi şahısların çirkin propagandalarına ve ucuz yollu gündemde kalma amaçlarına malzeme yapılmasına asla müsaade etmeyeceğiz. 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler