,

Eski bakan Erdoğan Bayraktar: Erdoğan'ın beni haksız yere attı

Dün yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kastettiği savunulan eski Bakan Bayraktar; yaptığı yeni paylaşımla Erdoğan’a desteğini belirterek, “Beni haksız yere attığına inanıyorum” dedi.

Eski bakan Erdoğan Bayraktar: Erdoğan'ın beni haksız yere attı

Bakanların rüşvet aldığı iddiası üzerine yürütülen 17-25 Aralık soruşturması sırasında istifa eden AK Psrtili eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, dün Twitter hesabından imalı hakkında paylaşım yaptı.

Mesajında "Yalandan, kibirden, kul hakkı yemekten ve emanete ihanet etmekten uzak duranlara selam olsun. Allah sigara içmekten ve şişmanlıktan korusun" ifadelerine yer veren Bayraktar'ın Erdoğan'ı kastettiği ileri sürüldü.

YENİ PAYLAŞIM GELDİ

Bayraktar'dan bugün yeni bir paylaşım geldi. Yeni paylaşımında Erdoğan'dan "başkan" olarak söz eden Bayraktar, “Beni haksız yere attığına inanıyorum” dedi. Erdoğan’a desteğini sürdüreceğini belirten Bayraktar, yorumlara kapalı bir şekilde paylaştığı mesajda şunları söyledi:

“Sn. R.T. ERDOĞAN 14 yaşından itibaren yoğun ve izzetli bir çalışma ile ve seçilerek Başkan olmuştur. Beni haksız yere attığına inanıyorum. Ancak Partimden ve Reisten ayrılmadım, evime geldim işime bakıyorum. Millet yapılan hizmet ve yatırımları tartarak Başkanımızı tekrar seçecektir.”

 

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler