BIST 100 4.840,01 %-1.15 Dolar 19,18 %0.03 Euro 20,89 %-0.1 Altın Gram 1.218,19 %0.21 Brent Petrol 78,61 %-0.83 Bitcoin 27.852,00 %2.44
Ashburnaçık3 °Caçık
,

Candaş Tolga Işık'tan 'kabine değişecek' iddiası

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Resmi Gazetede yayımlanmadan önce attığı twit'te kabinede değişiklik olacağını belirtti. Ancak iddia doğru çıkmadı

Candaş Tolga Işık'tan 'kabine değişecek' iddiası

Adalet Bakanlığı'nda yapılan değişikliğin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı "Gerekirse kabinede yeni değişiklikler yapabiliriz" açıklaması kulisleri hareketlendirmişti. Gazeteci Candaş Tolga Işık, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla, kabinede ve en az bakanlıklar kadar konuşulacak bir kurumda değişim olacağını söyledi.

Adalet Bakanlığı'nda Abdulhamit Gül'ün yerine Bekir Bozdağ'ın atanmasını ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Gerekirse kabinede yeni değişiklikler yapabiliriz" diyerek revizyon mesajı vermesi siyasi kulisleri hareketlendirmişti.

Gazeteci Candaş Tolga Işık da Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, "Kabinede ve en az bakanlıklar kadar konuşacak bir kurumda değişim olacağı konuşuluyor" dedi.

"DEĞİŞİKLİK GELİYOR"

Gazeteci Candaş Tolga Işık, tweetinde, "Kabinede değişiklik geliyor. En az 1, en fazla 3 bakan değişiyor. Bu arada en az bakanlıklar kadar konuşulacak bir kurumda daha değişim olacağı konuşuluyor" ifadelerini kullandı.

İşte Candaş Tolga Işık'ın o tweeti

Kaynak : TT

İlişkili Haberler

Manşetler