,

Ardahan'da fil alarmı! Jandarma harekete geçti

Ardahan'da bir çoban, hayvanlarını otlattığı sırada karşısına bir fil çıktığını ileri sürüp sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Çobanın paylaşımının hızla yayılmasının ardından jandarma ekipleri konuyla ilgili inceleme başlattı. Fili bulmak için çobanın gösterdiği bölgeye giden ekipler, havanın kararması nedeniyle arama çalışmalarını el feneri ve flaşörlerle sürdürüyor.

Ardahan'da fil alarmı! Jandarma harekete geçti

Ardahan’da merada hayvanları otlatan bir çoban karşısına çıktığını ileri sürdüğü filin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Fil fotoğrafı kısa sürede yayılırken, jandarma ekipleri bölgeye giderek fili aramaya başladı.

Çamlıçatak köyü kırsalında hayvan otlatan çoban, arazide fil gördüğünü iddia ederek, çektiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafın hızla yayılması üzerine Ardahan Jandarma Komutanlığı konuyla ilgili inceleme başlattı. İlk etapta çobanı bulan jandarma ekipleri fotoğrafın çekildiği bölgeye gitti. Çobanın gösterdiği bölgede olduğu ileri sürülen filin bulunması için çalışma başlatıldı. Havanın kararması nedeniyle arama çalışmaları el feneri ve flaşörlerle sürdürülüyor.

Kaynak : DHA

İlişkili Haberler

Manşetler