,

Roketatarlı saldırıda şehit sayısı 3'e yükseldi

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit operasyon bölgesinde, 26 Nisan 2022 tarihinde, teröristlerce yapılan saldırılarda İs.Söz. Er Yunus Kalkan, Sözleşmeli Er Fırat Canlı ve Piyade Sözleşmeli Er Doğukan Korkmaz'ın şehit olduğunu açıkladı

Roketatarlı saldırıda şehit sayısı 3'e yükseldi

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde, 26 Nisan 2022 tarihinde, bir unsurumuza teröristlerce yapılan roketatar saldırısında kahraman silah arkadaşımız sözleşmeli er Yunus Kalkan Şehit olmuş, 4 kahraman silah arkadaşımız da yaralanmış ve derhal hastaneye sevk edilerek tedavilerine başlanmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimize de acil şifalar dileriz" denildi.

ŞEHİT SAYISI 2'YE YÜKSELDİ

MSB, Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde 26 Nisan'da teröristlerce yapılan roketatar saldırısı sonucu yaralanarak hastaneye sevk edilen Sözleşmeli Er Fırat Canlı şehit olduğunu bildirdi.

BİR ACI HABER DAHA GELDİ!

MSB'den yapılan açıklamada Pençe-Kilit operasyon bölgesinde teröristlerin roketatarlı saldırısı sonucu Piyade Sözleşmeli Er Doğukan Korkmaz şehit oldu.

Kaynak : Anadolu Ajansı

İlişkili Haberler

Manşetler