USD : 18,60 %0,13
EUR : 18,21 %-0,14
ALTIN (Gr): 1.022,60 %-0,03
BIST 100 : 3.574,08 %0,57
BITCOIN : 19.967,01 %-0,42
Petrol : 94,96 %0,57
KPSS

KPSS şartsız 162 mühendis, öğretmen ve işçi alınacak

Belediyeler ve üniversite işletmelerinin KPSS'siz işçi alım ilanları yayımlandı. İlanlar arasında inşaat mühendisi, sosyolog ile öğretmen alımı da yer alıyor. Bazı ilanlarda ikamet şartı yer alıyor.

02 Şubat 2022 Çarşamba 22:55

Belediyeler ve üniversite işletmelerinin KPSS'siz işçi alım ilanları yayımlandı. İlanlar arasında inşaat mühendisi, sosyolog ile öğretmen alımı da yer alıyor. Bazı ilanlarda ikamet şartı yer alıyor.

Aydın Nazbel Belediyesi
2 daimi statüde operatör alacak. 2 ila 4 Şubat arasında başvurulmalı. İlan için tıklayınız.

Bursa Mustafakemalpaşa
Daimi statüde 1 hizmet elemanı alacak. 3 Şubat'a kadar başvuru yapılmalı. İkamet etme şartı var. İlan için tıklayınız.
1 temizlik işçisi ilanı için tıklayınız

Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi İktisadi İşletmesi
Daimi statüde 1 kasiyer alınacak. 8 Şubat'a kadar başvurulmalı. En az lisans mezunu olma şartı aranıyor. İkamet şartı yok. İlan için tıklayınız.

Afyonkarahisar Sinanpaşa
3 beden işçisi alacak. 8 Şubata kadar başvurulmalı. İkamet şartı yok. Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çöp ve atık maddeler ile ilgili işler eğitimi sertifikası aranıyor. İlan için tıklayınız.

Afyonkarahisar Kılıçarslan
2 büro işçisi ve 2 beden işçisi alınacak. 7 Şubata kadar başvurulmalı. En az lise mezunu olma şartı aranıyor. İkamet şartı da var. İlan için tıklayınız.

Kayseri Pınarbaşı
1 inşaaat mühendisi alınacak. 3 Şubata kadar başvurulmalı. İkamet şartı var. İlan için tıklayınız.

İstanbul Günbel
1 mobilya ve dekorasyon teknikeri, 2 fotoğrafçı, 2 grafiker, 10 süpürgeci, 10 çöpçü alınacak. 4 Şubata kadar başvurulmalı. İlan için tıklayınız.

Kayseri Kaymek
Geçici olarak çalıştırmak üzere 35 öğretmen alacak. 3 Şubata kadar başvurulmalı. Kayseride ikamet etme şartı aranıyor. İlan için tıklayınız.

İstanbul Bakırköy
Daimi statüde 1 iş makineleri operatörü alınacak. 4 Şubata kadar başvurulmalı. İlan için tıklayınız.

Ordu Aybastı SYDV
2 sosyal yardım inceleme görevlisi alınacak. KPSS şartı var. 8 Şubata kadar başvurulmalı. İlan için tıklayınız.

Afyonkarahisar Emirdağ
Geçici statüde 2 garson, 10 beden işçisi, 10 büro memuru, 2 kasiyer, 1 yüzme eğitmeni alınacak. Emirdağ'da ikamet etme şartı var. İlan için tıklayınız.

İstanbul Spor Etkinlikleri A.Ş.
Daimi statüde 1 insan kaynakları personeli, 30 temizlik personeli, 1 marka ve işbirliği sponsorluk personeli, 1 dijital pazarlama uzmanı alınacak. 3 Şubata kadar başvurulmalı. İkamet şartı yok. İlan için tıklayınız.

Kilis Elbeyli SYDV
1 büro görevlisi ve 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alacak. 8 Şubata kadar başvurulmalı. KPSS şartı var. İlan için tıklayınız.

Manisa Turgutlu
17 beden işçisi alınacak. İkamet etme şartı var. İlan için tıklayınız.

Çorum Belediyesi
1 inşaat mühendisi, 1 yazılım ve veri tabanı uzmanı, 1 sosyolog, 1 konkasör operatörü alınacak. Çorum'da ikamet etme şartı var. 3 Şubata kadar başvurulmalı. İlan için tıklayınız.

Bingöl Karlıova SYDV
1 temizlik görevlisi ve 1 proje koordinatörü alınacak. 14 Şubata kadar başvurulmalı. İkamet etme şartı yok. İlan için tıklayınız.

İzmir İzelman
1 anaokulu öğretmeni, 2 otopark görevlisi alınacak. 9 Şubata kadar başvurulmalı. İkamet şartı yok. 1 yıllık tecrübe şartı aranıyor. İlan için tıklayınız.

Bartın
1 bilgi işlemci, 1 temizlik işçisi, 1 elektrik teknikeri, 1 güvenlik personeli, 2 güvenlik personeli alınacak. 4 Şubata kadar başvurulmalı. İkamet etme şartı var. İlan için tıklayınız.

Kaynak : TT