,

2 büyükşehir belediyesi ikamet şartsız 260 daimi işçi alacak

İzmir ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketleri ile İstanbul ilçe belediyesi şirketleri KPSS şartsız daimi işçi alacak

2 büyükşehir belediyesi ikamet şartsız  260 daimi işçi alacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi
2 gıda mühendisi,
5 yükleme personeli,
1 veteriner hekim,
5 temizlik personeli,
2 engelli paketleme işçisi,
4 mekanik bakım teknikeri,
2 kazan teknikeri,
7 kasap,
4 elektrikçi,
4 büro personeli alacak
18 ila 22 Haziran 2022 tarihleri arasında başvuru yapılmalı. İkamet şartı aranmıyor. İlan için tıklayınız.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER
46 kapama açma personeli alacak. 16 ila 19 Haziran 2022 tarihleri arasında başvuru yapılmalı. En az ortaokul mezunu olma şartı aranıyor.
İlan için tıklayınız.

İSPER ayrıca 1 Ambulans sürücüsü ATT, 1 diğer hemşire alacak.
Ambulans sürücüsü ATT için sağlık meslek lisesi mezunu olmak, diğer hemşireler unvanındaki kadro için ise ATT, hemşire veya paramedik mezunu olmak şartı aranıyor. Başvurular 16 ile 17 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılmalı.
İlan için tıklayınız.

İSPER bir diğer ilanında, 5 büro işçisi, 1 büro yönetim elemanı, 3 mühendis, 1 bilgisayar programcısı, 1 mütercim, 1 bilişim uygulama uzmanı alacak. 20 Hazirana kadar başvurulmalı. İkamet şartı yok. İlan için tıklayınız.

İSPER bir başka ilanında 1 veteriner teknikeri ve 2 veteriner hekim alacağını duyurmuştur. 15 ila 17 Haziran arasında başvurulmalı. İlan için tıklayınız.

İBB Metro A.Ş.
2 teknik ressam, 2 mimar, 2 inşaat mühendisi alınacak.
30 Hazirana kadar başvurulamlı. İkamet şartı yok. İlan için tıklayınız.

Metro A.ş. bir başka ilanında 12 inşaat teknisyeni, 15 tren sürücüsü alacak. 30 Hazirana kadar başvurulmalı. İkamet şartı aranmıyor. İlan için tıklayınız.

Metro A.ş. bir diğer ilanında 66 elektronik teknisyeni veya teknikeri alacağını ilan etmiştir. 30 Hazirana kadar başvurulmalı. İkamet şartı aranmıyor. İlan için tıklayınız.

Metro A.ş. bir başka ilanında 27 demiryolu teknisyeni veya ustası alacağını belirtmiştir. 30 Hazirana kadar başvurulmalı. İkamet şartı aranmıyor. İlan için tıklayınız.

İstanbul Bayrampaşa Belediyesi 5 yük taşıma veya çöp kamyonu şoförü alacak. 22 Hazirana kadar başvurulmalı. İkamet şartı yok. İlan için tıklayınız.

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 22 özel güvenlik görevlisi alacak. 16 Haziran'da başvuru yapılmalı. İkamet şartı aranıyor. İlan için tıklayınız.

İstanbul Ulaşım A.Ş.
1 saha destek personeli, 1 araç sorumlusu, 1 ulaşım yönetim personeli alacak. 25 Hazirana kadar başvurulmalı. İkamet şartı aranmıyor. İlan için tıklayınız.

İstanbul Küçükçekmece Belediyesi
5 kasiyer alacak. En az ilkokul mezunu olma şartı aranıyor. 16 Haziran'da başvurulmalı. İstanbul'da ikamet şartı aranıyor. İlan için tıklayınız.

 

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler