,
#Maaş Promosyonu

Üniversite, 45 bin liralık promosyon anlaşması imzaladı

Ege Üniversitesi promosyon anlaşması, Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yapılan açıklamayla 45000 TL olduğu duyuruldu.

Üniversite, 45 bin liralık promosyon anlaşması imzaladı

Ege Üniversitesi web sitesinden yayımladığı duyuruyla, promosyon sözleşmesinde revize yapıldığını personele bildirdi.

Ege Üniversitesi promosyon ne kadar?

Ege Üniversitesi promosyon anlaşması 45 bin karşılığında Türkiye Ekonomi Bankasıyla yapıldı.

Ege Üniversitesi promosyon revize protokolüyle ilgili anlaşmanın TEB Bankası ile yenilendiği ve 45000 TL promosyon ödemesine yönelik protokolün imza altına alındığı duyuruldu.

Ege Üniversitesi promosyonla ilgili yaptığı açıklamada; her zaman olduğu gibi bugün de çalışanlarına “Ege Üniversitesi” ailesinin bir mensubu olmanın ayrıcalığını yaşatmanın haklı gururunu yaşadıkları ifade edildi.

"EN İYİ SONUCU ELDE ETTİK"

“Egellilik” bilincine vurgu yapılan açıklamada, promosyon anlaşmasında en iyi sonucu elde ettikleri açıklandı.

Ege Üniversitesi promosyon revize anlaşmasında Türkiye Ekonomi Bankasıyla mevcut promosyon anlaşmasının revize edildi bilgiside yer aldı.

Yapılan promosyon anlaşması revize protokolüne göre; üniversitede görev yapan çalışanlara 45000 TL promosyon ödemesi sağlanacak.

Hacettepe Üniversitesinin 48 bin liralık promosyon anlaşması doğrulanmadı

Öte yandan dün sosyal medyada yayımlanan bir haberde Hacettepe Üniversitesi’nin 48 bin 460 liralık promosyon anlaşması yaptığına dair paylaşımların gerçeği yansıtmadığı öğrenilmişti.

9 Eylül Üniversitesi 33 bin 500 liralık promosyon anlaşması yapmıştı

9 Eylül Üniversitesi ise 8300 personelini kapsayan anlaşmayı 33500 TL üzerinden yapmış, ödemelerin aralık ayı içerisinde yapılacağı personele duyurulmuştu.

Akbank ile yapılan 9 Eylül Üniversitesi promosyon anlaşması çalışanlar tarafından memnuniyetle karşılanarak Rektör Nükhet Hotar a teşekkür amaçlı çiçek takdimi yapılmıştı.

Akdeniz Üniversitesi 32 bin 500 liralık anlaşma imzalmıştı

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, yapılan promosyon anlaşmasını sosyal medya hesabından duyurdu. Özkan, 28 bin+ 4 bin 500 liralık maaş promosyonu için protokol imzaladıklarını duyurdu.

BAZI ÜNİVERSİTELER BAKANLIKLARDAN DAHA FAZLA PROMOSYON ALINDI

Adalet Bakanlığı 25 bin TL, Emniyet Genel Müdürlüğü de 27 bin TL'lik bir promosyon anlaşmasına imza atmıştı.

GAZETEMEMUR.COM AÇIKLAMASI

Üniversiteler diğer kurumlara göre daha yüksek promosyon anlaşması imzalamaktadır. Bunun nedeni üniversitelerin döner sermaye gibi ek gelilerinin olmasıdır. Bu sayede sadece personel maşları değil diğer gelirler de bankada değerlendirileceği için üniversiteler daha yüksek promosyon alabilmektedir.

İlişkili Haberler

Manşetler