,

Ulaştırma Bakanlığı personeli promosyon güncellemesi talep ediyor

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığının 4 bin 500 personeli 2022 yılının Nisan ayında yapılan promosyon anlaşmasının güncellenmesini talep ediyor.

Ulaştırma Bakanlığı personeli promosyon güncellemesi talep ediyor

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığının en sonki promosyon antlaşması 25 Nisan 2022 tarihinde yapıldı. Banka ile yapılan promosyon sözleşmesine göre her personele 3 yıl için 12 bin TL verilecek. Anlaşma yaklaşık 4500 kişi olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı personelini kapsamıştır.

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı personeli 30 bin ve 40 binlerin konuşulduğu promosyon sürecinde, Nisan ayında yapılan promosyon anlaşmasının güncellenmesini talep ediyor.

İşte son bir kaç ayda bazı kurumların aldığı promosyon tutarları:

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu

Yapı ve Kredi Bankası ile Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu arasında sözleşme süresi devam eden maaş promosyon işi ile alakalı olarak yapılan görüşmeler kapsamında mutabakat sağlandı.

İlave 2 yıl karşılığında 2022 Ekim maaşına takiben promosyon bedeli olarak 21 bin TL maaş hesabına yatırılacak

YSK'DA MAAŞ PROMOSYON SÖZLEŞMESİ İMZALADI

TÜİK'in ardından YSK'da promosyon sözleşmesi imzaladı. Gazetememur.com olarak edindiğimiz bilgiye göre, çalışanlar 20 bin TL maaş promosyonu alacak. 

Promosyon ödemeleri tek seferde yapılacak. Yapılan anlaşma 3 yıllık bir süreci kapsıyor.

SGK'DA SÖZLEŞME GÜNCELLENDİ

SGK'da yapılan promosyon sözleşmesi güncellemesine göre, SGK'da çalışan 33 bin personel 22 bin TL Promosyon alacak. Promosyonlar 17 Ekim'de hesaba yatırılacak.
Yeni anlaşma ile beraber, Banka ile yapılan sözleşme artı 2 yıl olarak da uzatıldı.

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler