,

Süleyman Soylu aday olmayacağının mesajını verdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun adaylığıyla ilgili tartışmalarda yeni gelişme oldu. Bakan Soylu "milletvekili olmak ya da olmamak.. davaya sahip olmamak, onu anlamamak demektir..." dedi.

Süleyman Soylu aday olmayacağının mesajını verdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun adaylığıyla ilgili tartışmalar yeni bir noktaya geldi. Soylu'nun Samsun'dan vekil yapılmak istendiği ancak Soylu'nun bunu istemediği, bu nedenle de "Ya bakan olurum ya da aday olurum" dediği iddia ediliyordu.

Bakan Soylu, parti içinde tartışmaları doğrulayan yeni bir açıklamayı bugün sosyal medya hesabından paylaştı. Soylu "milletvekili olmak ya da olmamak, nereden olmak ya da olmamak tartışmasının içerisine girmek, yüzyılın seçiminde hele de asrın felaketinde, davaya sahip olmamak, onu anlamamak demektir..." dedi.

İşte Bakan Soylu'nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar...

Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan davamızın lideridir. Ayasofya’yı bizimle tekrar buluşturan liderimizdir. Davamız büyüktür ve bizden sonraki nesillerin omzundadır. Ne kadar kesif mücadelelerin içerisinden geçsek de bedenimiz ne kadar yorgun olsa da ben değil biz demenin zamanıdır.

Büyük bir davayı şahsileştirmek, milletvekili olmak ya da olmamak, nereden olmak ya da olmamak tartışmasının içerisine girmek, yüzyılın seçiminde hele de asrın felaketinde, davaya sahip olmamak, onu anlamamak demektir...

Biz, davamızın neferleriyiz. Geleceğin Güçlü Türkiyesi, davamızın omuzlarında yükselecektir.

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler