BIST 100 4.841,92 %-1.11 Dolar 19,16 %0.03 Euro 20,91 %-0.13 Altın Gram 1.218,77 %0.16 Brent Petrol 78,62 %-0.83 Bitcoin 27.852,01 %2.28
Ashburnaçık3 °Caçık
,

Son seçim anketi açıklandı: MHP baraj altında kaldı!

Avrasya Araştırma’nın sahibi Kemal Özkiraz katıldığı bir yayında çarpıcı iddialarda bulundu. Cumhur İttifakı’na dört kötü haber veren Özkiraz’a göre AKP ve MHP enkaz altında kaldı.

Son seçim anketi açıklandı: MHP baraj altında kaldı!

Avrasya Araştırma şirketi sahibi Kemal Özkiraz bir video paylaşım sitesinde yayınlanan programa konuk oldu. Türkiye’nin siyasi geleceğine ilişkin çarpıcı iddialarda bulunan Özkiraz, deprem konusunda çok eleştiri alan AKP için enkaz altında kaldılar dedi.

CUMHUR İTTİFAKINA DÖRT KÖTÜ HABER

Seçimlerle ilgili sorulan bir soruya Kemal Özkiraz çok konuşulacak iddialarda bulundu.

Özkiraz, son yapılan anket sonuçlarına yönelik atıfta bulunarak ‘’öyle bir gidecekler ki, çok iddialı söylüyorum, Cumhuriyet Halk Partisi açık ara birinci parti olacak, Millet ittifakı çok açık ara meclis çoğunluğunu da ele geçirecek, MHP muhtemelen grup kuramayacak, AKP de 200 milletvekilini çıkartamayacak. Cumhur İttifakı’na ihtiyaç olmadan da Parlementer Sisteme geçilebilecek bence’’ dedi.

CHP BİRİNCİ PARTİ OLACAK, MHP BARAJ ALTINDA KALACAK

26 ilde 2 bin 612 kişi ile yaptığı anket çalışmasını açıklayan Kemal Özkiraz’ın anketinden çıkan sonuçlara göre CHP birinci parti olacağını, AKP'nin ise onu izleyeceğini ifade etti. 

Ayrıca Özkiraz MHP’nin baraj altında kalacağını vurguladı.

milli gazete

İlişkili Haberler

Manşetler