,

O emniyet müdürlerine yeni görev

Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne Engin Dinç’in atanmasının ardından birçok Emniyet Müdür yardımcısı ve şube müdürü değişmişti. Görev değişikliği sonrasında çok önemli operasyonlara imza atan o isimler Polis Akademisi Başkanlığı’na atandı. İşte o 36 isim.

O emniyet müdürlerine yeni görev

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü’ne Engin Dinç’in atanmasının ardından birçok Müdür yardımcısı ve Şube Müdürü değişmişti.  Bu kapsamda daha önce Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde bayrak değişimi tamamlandı.

TERÖRLE MÜCADELE DE GÖREV ALMIŞLARDI

Merkez atamalar kapsamında 2.,3. ve 4. sınıf emniyet müdürlerinin atamaları Polis Akademisi Başkanlığına yapıldı. Aralarında 15 Temmuz’dan bu yana özellikle FETÖ başta olmak üzere PKK/KCK, DEAŞ ve terör örgütlerine yönelik çok önemli operasyonlar yapan isimlerinde bulunduğu 36 ismin görevlendirilmesi tamamlandı.

BAYRAK DEĞİŞİMİ, YENİ İSİMLER GEÇEN HAFTA ATANMIŞTI

Polis Akademisi Başkanlığı’na ataması yapılan isimlerin yerine geçtiğimiz hafta yeni isimler görevlendirilmişti. Ankara İl Emniyet Müdürü Engin Dinç’in A Takımında yer alan 38 şube müdürü ile 25 İlçe Müdürü değişmişti.  Böylece Ankara Emniyeti’nde bayrak değişimi tamamlanmış oldu.

İŞTE O LİSTE

SONTV

İlişkili Haberler

Manşetler