BIST 100 9.097,13 %-1.05 Dolar 31,38 %0.47 Euro 34,06 %0.65 Altın Gram 2.101,70 %2.38 Brent Petrol 83,39 %1.81 Bitcoin 62.537,99 %2.1
,

MHP, aday listelerini seçim kurullarına teslim etti

Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için büyükşehir ve ilçe belediye başkan aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

MHP, aday listelerini seçim kurullarına teslim etti

Milliyetçi Hareket Partisi Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Feti Yıldız, yerel seçimlere ilişkin aday listelerinin seçim kurullarına teslim edildiğini bildirdi.

Yıldız, yazılı açıklamasında şunları kaydetti;

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından yetkilendirilen dava arkadaşlarımız, Yüksek Seçim Kurulu tarafından ilan edilen sürenin son gününü beklenmeden, İlçe Başkanlıklarımız, Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği ve İl Genel Meclisi Üyelikleri seçimlerine ait aday listelerini ayrı ayrı düzenleyerek, İlçe Seçim Kurullarına, Büyükşehirlerde ise İl Başkanlarımız Büyükşehir Belediye Başkanı adayı listelerini İl Seçim Kurullarına alındı belgesi karşılığında taşınabilir bellek ve kâğıt ortamında, teslim etmişlerdir.

KAMUOYUNA AÇIKLANAN LİSTELER

7 Şubatta açıklanan liste

İŞTE ADAY İSİMLER

1 ARDAHAN HANAK KORKMAZ GÖKYILDIZ
2 BİNGÖL ADAKLI ERDAL ALMALI
3 BİNGÖL YEDİSU HÜSEYİN GÜLÇİÇEK
4 SİNOP ERFELEK MUSTAFA KALYONCU
5 ŞIRNAK CİZRE UĞUR PAGE
6 ARDAHAN GÖLE KÖPRÜLÜ ÇETİN HASPOLAT
7 SİVAS GEMEREK ÇEPNİ DALYAN AZGIN
8 SİVAS GEMEREK SIZIR ALİ TAMER
9 SİVAS MERKEZ YILDIZ MUSTAFA ÖZTÜRK
10 SİVAS ŞARKIŞLA CEMEL MURAT BOYRAZ
11 SİVAS ŞARKIŞLA GÜRÇAYIR RÜŞTÜ ÖKSÜM
12 SİVAS YILDIZELİ GÜNEYYAKA HASAN ERÇOBAN
13 ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK FINDIK MEHMET EMİN İLHAN
14 ŞIRNAK İDİL KARALAR FETULLAH YILDIZ
15 ŞIRNAK İDİL SIRTKÖY UFUK DAĞ
16 ŞIRNAK MERKEZ BALVEREN AHMET ZEYREK
17 ŞIRNAK MERKEZ KASRİK AKİF GÖKTAŞ
18 ŞIRNAK MERKEZ KUMÇATI ÖMER KILINÇ
19 ŞIRNAK SİLOPİ BAŞVERİMLİ MURAT ÇEVİK
20 ŞIRNAK SİLOPİ ÇALIŞKAN MEHMET ONUK
21 ŞIRNAK SİLOPİ GÖRÜMLÜ NURULLAH ÖZDEMİR
22 ŞIRNAK ULUDERE HİLAL OSMAN BENEK
23 ŞIRNAK ULUDERE ŞENOBA MEHMET KADRİ TATAR
24 ŞIRNAK ULUDERE UZUNGEÇİT KEMAL AYDEMİR
25 TUNCELİ MAZGİRT AKPAZAR NEŞE GÜR
26 UŞAK BANAZ KIZILCASÖĞÜT BAYRAM PEKER
27 UŞAK EŞME YELEĞEN MEHMET KÜRŞAT ŞAHİN
28 UŞAK SİVASLI PINARBAŞI MUHAMMET ERGÜN
29 UŞAK SİVASLI SELÇİKLER İZZET GÜLER
30 UŞAK SİVASLI TATAR HAKAN BENGİÇ
31 YALOVA ALTINOVA KAYTAZDERE ERKAN ŞAHİN
32 YALOVA ALTINOVA SUBAŞI İSMAİL AKBAŞ
33 YALOVA ALTINOVA TAVŞANLI MUHAMMET ALİ YILMAZ
34 YALOVA ÇINARCIK ESENKÖY MEHMET TEMEL
35 YALOVA ÇINARCIK KORU ARMAN VATANSEVER
36 YALOVA ÇINARCIK TEŞVİKİYE MUSTAFA NURTEN
37 YALOVA ÇİFTLİKKÖY TAŞKÖPRÜ CAN ERTAN
38 YALOVA MERKEZ KADIKÖY YILDIRIM BAKKALOĞLU
39 ZONGULDAK ALAPLI GÜMELİ HÜSEYİN ÖZENÇ
40 ZONGULDAK ÇAYCUMA FİLYOS LEVENT TÜYLÜ
41 ZONGULDAK ÇAYCUMA KARAPINAR İBRAHİM DOĞAN
42 ZONGULDAK ÇAYCUMA NEBİOĞLU KENAN ERMİŞ
43 ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE FATİH KARARMIŞ
44 ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA ERSİN AKSOY
45 ZONGULDAK DEVREK ÇAYDEĞİRMENİ RECEP DIRMANDI
46 ZONGULDAK GÖKÇEBEY BAKACAKKADI RAMAZAN AYDEMİR
47 ZONGULDAK KDZ EREĞLİ GÜLÜÇ ATİLLA TARIK SEMİZ
48 ZONGULDAK KDZ EREĞLİ KANDİLLİ ORHAN KÖKSAL
49 ZONGULDAK KDZ EREĞLİ ORMANLI TACETTİN ALDIRMAZ
50 ZONGULDAK KİLİMLİ ÇATALAĞZI YAVUZ PALABAŞ
51 ZONGULDAK KİLİMLİ GELİK FERHAT KORKMAZ
52 ZONGULDAK KİLİMLİ MUSLU CANER BAYDAR
53 ZONGULDAK MERKEZ BEYCUMA HÜSEYİN HASEKİ
54 ZONGULDAK MERKEZ ELVANPAZARCIK ÜMİT UZUN

2 Şubatta Açıklanan Liste

MHP'de 55 belediye başkan adayı daha belli oldu

MHP'de 55 belediye başkan adayı daha belli oldu

MHP'de 55 belediye başkan adayı daha belli oldu

31 Ocakta açıklanan liste

MHP'de 55 belediye başkan adayı daha belli oldu

 

 

MHP'de 55 belediye başkan adayı daha belli oldu

 

 

MHP'de 55 belediye başkan adayı daha belli oldu

27 Ocakta açıklanan liste

MHP, 55 belediye başkan adayını daha açıkladı

MHP, 55 belediye başkan adayını daha açıkladı

 

MHP, 55 belediye başkan adayını daha açıkladı

Dün açıklanan 55 aday

  BÜYÜKŞEHİR İLÇE   BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
1 TEKİRDAĞ MURATLI   İMDAT ALTINTAŞ
2 TEKİRDAĞ SARAY   MÜMİN BULUŞ
  İL İLÇE BELDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
3 AFYONKARAHİSAR MERKEZ BEYYAZI ASIM ALTINTAŞ
4 AFYONKARAHİSAR MERKEZ ÇAYIRBAĞ RAŞİT KOÇAK
5 AFYONKARAHİSAR MERKEZ ÇIKRIK İBRAHİM ÇETİNAKTI
6 AFYONKARAHİSAR MERKEZ DEĞİRMENAYVALI AHMET KIZILKAYA
7 AFYONKARAHİSAR MERKEZ ERKMEN MUSTAFA AKALIN
8 AFYONKARAHİSAR MERKEZ FETHİBEY MUSTAFA ÖZDEMİR
9 AFYONKARAHİSAR MERKEZ GEBECELER MEDET SUNA
10 AFYONKARAHİSAR MERKEZ IŞIKLAR EROL ÖZAĞIL
11 AFYONKARAHİSAR MERKEZ KOCATEPE MUSTAFA ÇINGIRAK
12 AFYONKARAHİSAR MERKEZ NURİBEY ABDULLAH ÇAKMAK
13 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SALAR GAZİ AVŞAR
14 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SUSUZ İBRAHİM IŞILAK
15 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SÜLÜMENLİ HÜSEYİN VAROL
16 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SÜLÜN ŞÜKRÜ BACAK
17 AFYONKARAHİSAR BOLVADİN DİŞLİ AHMET MERT
18 AFYONKARAHİSAR BOLVADİN ÖZBURUN BÜNYAMİN ÖZDEMİR
19 AFYONKARAHİSAR ÇAY KARACAÖREN MUHTEREM ALGÜL
20 AFYONKARAHİSAR ÇAY PAZARAĞAÇ YASİN ŞAHİN
21 AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR KOCAÖZ HALİL YAKUP DEMET
22 AFYONKARAHİSAR DİNAR HAYDARLI KADİR ÖCEL
23 AFYONKARAHİSAR DİNAR TATARLI MUSA KAYER
24 AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ DAVULGA SALİH GÜNDOĞAN
25 AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ GÖMÜ RAMAZAN ERYILMAZ
26 AFYONKARAHİSAR İHSANİYE DÖĞER MEHMET DEMİREL
27 AFYONKARAHİSAR İHSANİYE GAZLIGÖL ALİ KIRKPINAR
28 AFYONKARAHİSAR İHSANİYE KAYIHAN ÖMER ŞAHİN
29 AFYONKARAHİSAR İHSANİYE YAYLABAĞI SEYDİ AHMET SİVRİTEPE
30 AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR SEYDİLER H. HÜSEYİN TOKDEMİR
31 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA AHMETPAŞA EYÜP YAKAN
32 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA AKÖREN CAFER CANDAN
33 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA DÜZAĞAÇ SELÇUK ÇETİNKAYA
34 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA GÜNEY ZAFER BERİM
35 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA KILIÇARSLAN HALİL ÇELEBİ
36 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA KIRKA BEKİR UYKAN
37 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA SERBAN ŞAHABETTİN ÇAKIR
38 AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI DEREÇİNE BAKİ KARAYEL
39 AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI YEŞİLÇİFTLİK ÖZKAN ALKIN
40 AKSARAY MERKEZ BAĞLIKAYA DURSUN ESER
41 AKSARAY MERKEZ TOPAKKAYA HARUN OFLAZ
42 AKSARAY MERKEZ HELVADERE ARİF BELLİKLİ
43 AKSARAY ESKİL EŞMEKAYA İSMAİL HAKKI GÜNEŞ
44 AKSARAY GÜLAĞAÇ DEMİRCİ NECİP TAL
45 AKSARAY GÜLAĞAÇ GÜLPINAR ERSOY KARA
46 AKSARAY GÜLAĞAÇ SARATLI BAYRAM ÖZKAN
47 AKSARAY GÜZELYURT IHLARA YUNUS AKAR
48 AKSARAY GÜZELYURT SELİME TURGUT YAYATAN
49 BOLU MERKEZ KARACASU İRFAN DÜLGER
50 BOLU MENGEN GÖKÇESU İSMAİL BATAK
51 BOLU MUDURNU TAŞKESTİ SAİM ÇEVİK
52 GÜMÜŞHANE KELKİT ÖBEKTAŞ EMSAL DEMİR
53 GÜMÜŞHANE KELKİT DEREDOLU ÖKKEŞ ALKAN
54 GÜMÜŞHANE KELKİT ÜNLÜPINAR FİKRİ ÖZER
55 GÜMÜŞHANE KELKİT GÜMÜŞGÖZE CEMAL AYDIN

MHP'nin daha önceki aıklamalarından bazıları

MHP’nin 11 Ocak’ta açıkladığı 55 adayı şöyle:

1 AFYONKARAHİSAR İL SEZER KÜÇÜKKURT
2 AKSARAY İL İRFAN ÇITAK
3 BOLU İL İLHAN DURAK
4 GÜMÜŞHANE İL VEDAT SONER BAŞER
5 KIRIKKALE İL HARUN ULUSOY
6 KIRKLARELİ İL DERYA BULUT
7 SİVAS İL REHA KARS
8 TOKAT İL MEHMET KEMAL YAZICIOĞLU
9 AYDIN/ SULTANHİSAR BÜYÜKŞEHİR İLÇE HÜSEYİN ÖZER
10 BURSA/ MUSTAFAKEMALPAŞA BÜYÜKŞEHİR İLÇE AHMET BEYGİRCİ
11 ESKİŞEHİR/ MİHALIÇÇIK BÜYÜKŞEHİR İLÇE HALİL SAMİ BARIŞ
12 GAZİANTEP/ ARABAN BÜYÜKŞEHİR İLÇE MEHMET ÖZDEMİR
13 GAZİANTEP/ KARKAMIŞ BÜYÜKŞEHİR İLÇE BÜLENT TİRYAKİ
14 GAZİANTEP/ OĞUZELİ BÜYÜKŞEHİR İLÇE MEHMET SAİT KILIÇ
15 HATAY/ BELEN BÜYÜKŞEHİR İLÇE İBRAHİM GÜL
16 HATAY/ KUMLU BÜYÜKŞEHİR İLÇE MEHMET DELİ
17 İZMİR/ALİAĞA BÜYÜKŞEHİR İLÇE SERKAN ACAR
18 İZMİR/FOÇA BÜYÜKŞEHİR İLÇE TANER ACAR
19 KAHRAMANMARAŞ/ EKİNÖZÜ BÜYÜKŞEHİR İLÇE HARUN ŞAHİN
20 KAHRAMANMARAŞ/ NURHAK BÜYÜKŞEHİR İLÇE İSMET GÖKSU
21 KAYSERİ/ ÖZVATAN BÜYÜKŞEHİR İLÇE HALİT DEMİR
22 KAYSERİ/ PINARBAŞI BÜYÜKŞEHİR İLÇE MEMDUH UZUNLUOĞLU
23 KAYSERİ/ SARIOĞLAN BÜYÜKŞEHİR İLÇE BEKİR AYYILDIRIM
24 KAYSERİ/ SARIZ BÜYÜKŞEHİR İLÇE BAKİ BAYRAK
25 KONYA/AKÖREN BÜYÜKŞEHİR İLÇE İSMAİL ARSLAN
26 KONYA/EREĞLİ BÜYÜKŞEHİR İLÇE HÜSEYİN OPRUKÇU
27 KONYA/HALKAPINAR BÜYÜKŞEHİR İLÇE MEHMET BAKKAL
28 MALATYA/HEKİMHAN BÜYÜKŞEHİR İLÇE MEHMET TABAROĞULLARI
29 MALATYA/KULUNCAK BÜYÜKŞEHİR İLÇE ERHAN CENGİZ
30 MANİSA/ALAŞEHİR BÜYÜKŞEHİR İLÇE NECDET TÜRK
31 MANİSA/KULA BÜYÜKŞEHİR İLÇE HÜSEYİN TOSUN
32 MANİSA/ SALİHLİ BÜYÜKŞEHİR İLÇE ZEKİ KAYDA
33 MANİSA/SARIGÖL BÜYÜKŞEHİR İLÇE NECATİ SELÇUK
34 MANİSA/SELENDİ BÜYÜKŞEHİR İLÇE NURULLAH SAVAŞ
35 MANİSA/TURGUTLU BÜYÜKŞEHİR İLÇE YUNUS OĞAN
36 MUĞLA/DATÇA BÜYÜKŞEHİR İLÇE FEYZULLAH GÜLADA
37 MUĞLA/ ORTACA BÜYÜKŞEHİR İLÇE ÂLİM UZUNDEMİR
38 ORDU/ÇAMAŞ BÜYÜKŞEHİR İLÇE MAHMUT AYPARÇASI
39 ORDU/GÜLYALI BÜYÜKŞEHİR İLÇE MEDET SİPAHİ
40 ORDU/İKİZCE BÜYÜKŞEHİR İLÇE OSMAN KAYGI
41 SAKARYA/ HENDEK BÜYÜKŞEHİR İLÇE TURGUT BABAOĞLU
42 SAKARYA/ TARAKLI BÜYÜKŞEHİR İLÇE İBRAHİM PİLAVCI
43 SAMSUN/ASARCIK BÜYÜKŞEHİR İLÇE ŞERİF KILAĞUZ
44 SAMSUN/ALAÇAM BÜYÜKŞEHİR İLÇE RAMAZAN ÖZDEMİR
45 SAMSUN/SALIPAZARI BÜYÜKŞEHİR İLÇE OSMAN YÜKSEL
46 ŞANLIURFA/ HARRAN BÜYÜKŞEHİR İLÇE MAHMUT ÖZYAVUZ
47 TRABZON/ÇARŞIBAŞI BÜYÜKŞEHİR İLÇE MÜMİN NUHOĞLU
48 TRABZON/ŞALPAZARI BÜYÜKŞEHİR İLÇE REFİK KURUKIZ
49 AFYONKARAHİSAR/ BAŞMAKÇI İLÇE NEVZAT TEZCAN
50 AFYONKARAHİSAR/ BAYAT İLÇE MUHAMMET ALİ DERE
51 AFYONKARAHİSAR/ BOLVADİN İLÇE DERVİŞ AYNACI
52 AFYONKARAHİSAR/ ÇAY İLÇE SELİM BAYRAM
53 AFYONKARAHİSAR/ DAZKIRI İLÇE ALİ ATAY
54 AFYONKARAHİSAR/ EMİRDAĞ İLÇE HÜSEYİN DURAN
55 AFYONKARAHİSAR/ KIZILÖREN İLÇE ALİ EROL

MHP’nin 15 Ocak’ta açıkladığı 55 adayı şöyle:

1 ELAZIĞ İL MURAT AYGEN
2 ISPARTA İL YUSUF ZİYA GÜNAYDIN
3 KARS İL ÖTÜGEN SENGER
4 ANKARA/AYAŞ BÜYÜKŞEHİR İLÇE MEHMET KİRAZDİBİ
5 ANTALYA/ KORKUTELİ BÜYÜKŞEHİR İLÇE SADIK ÖNAL
6 DENİZLİ/ BULDAN BÜYÜKŞEHİR İLÇE MESUT SARIBALOĞLU
7 ESKİŞEHİR/ ALPU BÜYÜKŞEHİR İLÇE ALPASLAN KOKULU
8 İZMİR/ ÇEŞME BÜYÜKŞEHİR İLÇE ESAT TANIK
9 KAYSERİ/BÜNYAN BÜYÜKŞEHİR İLÇE SELAHATTİN METİN
10 KONYA/ ÇUMRA BÜYÜKŞEHİR İLÇE FATİH DEMİRCİ
11 KONYA/ DOĞANHİSAR BÜYÜKŞEHİR İLÇE SAVAŞ ÖZDEMİR
12 KONYA/ EMİRGAZİ BÜYÜKŞEHİR İLÇE NURİŞEN KOÇAK
13 TRABZON/ BEŞİKDÜZÜ BÜYÜKŞEHİR İLÇE BARIŞ ÖZTÜRK
14 AFYONKARAHİSAR/ SANDIKLI İLÇE MELEK YAVUZ
15 AFYONKARAHİSAR/ İHSANİYE İLÇE HAMİT ÇAKIR
16 AKSARAY/ AĞAÇÖREN İLÇE FEVZİ YALMAN
17 AKSARAY/ ESKİL İLÇE NİYAZİ ALÇAY
18 AKSARAY/ GÜLAĞAÇ İLÇE DOĞAN BAŞBUĞ
19 AKSARAY/ GÜZELYURT İLÇE SADULLAH ER
20 AKSARAY/ ORTAKÖY İLÇE AHMET KOYUNCU
21 AKSARAY/ SARIYAHŞİ İLÇE DOĞAN MUTLU
22 AKSARAY/ SULTANHANI İLÇE FİYAY ŞANLI
23 ÇANKIRI/ ATKARACALAR İLÇE ALİ RIZA KÜÇÜKKUTLU
24 ÇANKIRI/ BAYRAMÖREN İLÇE HALİL MURATOĞLU
25 ÇANKIRI/ ÇERKEŞ İLÇE NURULLAH ÖZTÜRK
26 ÇANKIRI/ ELDİVAN İLÇE ALPASLAN AŞLAR
27 ÇANKIRI/ KIZILIRMAK İLÇE EROL ŞENTÜRK
28 ÇANKIRI/ KURŞUNLU İLÇE ŞERAFETTİN USLU
29 ÇANKIRI/ KORGUN İLÇE HASAN HÜSEYİN KOZAN
30 ÇANKIRI/ ORTA İLÇE ÖMER BEZCİ
31 ÇANKIRI/ ŞABANÖZÜ İLÇE AHMET GÜMÜŞ
32 ÇANKIRI/ YAPRAKLI İLÇE ÖMER GÜNGÖR
33 ERZİNCAN/ OTLUKBELİ İLÇE YUSUF TEKTAŞ
34 ERZİNCAN/ KEMALİYE İLÇE MEHMET KARAMAN
35 ERZİNCAN/ KEMAH İLÇE CEVDET BAYRAM
36 ERZİNCAN/ ÇAYIRLI İLÇE OKTAY EFE
37 ERZİNCAN/ ÜZÜMLÜ İLÇE LÜTFÜ YAKUT
38 ERZİNCAN/ ILIÇ İLÇE MEHMET ELÇİ
39 ERZİNCAN/ TERCAN İLÇE MEHMET YILMAZ
40 GÜMÜŞHANE/ KELKİT İLÇE BİROL TOĞLU
41 GÜMÜŞHANE/ ŞİRAN İLÇE MUTLU ÖZEL
42 GÜMÜŞHANE/ KÖSE İLÇE TURGAY KESLER
43 GÜMÜŞHANE/ TORUL İLÇE EVREN EVRİM ÖZDEMİR
44 GÜMÜŞHANE/ KÜRTÜN İLÇE ENVER ŞEN
45 KASTAMONU/ BOZKURT İLÇE BOZKURT EKEŞ
46 KASTAMONU/ ÇATALZEYTİN İLÇE AHMET DEMİR
47 KASTAMONU/ DEVREKANİ İLÇE KENAN ÖZ
48 KASTAMONU/ DOĞANYURT İLÇE ŞERAFETTİN ORTAÇ
49 KASTAMONU/ HANÖNÜ İLÇE METİN YAMALI
50 KASTAMONU/ İHSANGAZİ İLÇE HAYATİ SAĞLIK
51 KASTAMONU/ İNEBOLU İLÇE ENGİN UZUNER
52 KASTAMONU/ SEYDİLER İLÇE MEHMET ERDOĞAN
53 KASTAMONU/ ŞENPAZAR İLÇE SUAT SAYGIN
54 KASTAMONU/TAŞKÖPRÜ İLÇE YILDIRAN YÜKSEL
55 KASTAMONU/TOSYA İLÇE VOLKAN KAVAKLIGİL

MHP’nin 17 Ocak’ta açıkladığı 55 adayı şöyle:

MHP’nin 17 Ocak Çarşamba günü yaptığı açıklamaya göre belirlenen adaylar şöyle:

1 KİLİS İL HASAN KARA
2 UŞAK İL SEZER ATEŞ
3 DENİZLİ/ SERİNHİSAR BÜYÜKŞEHİR İLÇE CEMAL KOBAŞ
4 HATAY/ DÖRTYOL BÜYÜKŞEHİR İLÇE ÖMER OĞUZ UÇAR
5 HATAY/ERZİN BÜYÜKŞEHİR İLÇE ERHAN AKI
6 AFYONKARAHİSAR/ HOCALAR İLÇE HÜSEYİN ONUR TURAN
7 AFYONKARAHİSAR/ İSCEHİSAR İLÇE NECATİ GÜNSEL
8 AFYONKARAHİSAR/ ŞUHUT İLÇE MUHİTTİN ÖZAŞKIN
9 BOLU/ DÖRTDİVAN İLÇE KADİR ALTUNDAĞ
10 BOLU/ GEREDE İLÇE MUSTAFA ÇİÇEK
11 BOLU/ GÖYNÜK İLÇE METİN ÖLMEZ
12 BOLU/ KIBRISÇIK İLÇE ERSİN OKTAY OLKAN
13 BOLU/ MENGEN İLÇE GÜLTEKİN UYSAL
14 BOLU/ MUDURNU İLÇE NECDET TÜRKER
15 BOLU/ SEBEN İLÇE MURAT ÖZKAN
16 BOLU/ YENİÇAĞA İLÇE ERSİN BAŞ
17 BURDUR/ AĞLASUN İLÇE HASAN DÜDEN
18 BURDUR/ ALTINYAYLA İLÇE SELEN KINALI
19 BURDUR/ BUCAK İLÇE YUSUF ERDOĞDU
20 BURDUR/ ÇAVDIR İLÇE SÜLEYMAN KAYACAN
21 BURDUR/ ÇELTİKÇİ İLÇE RAMAZAN EZİN
22 BURDUR/ GÖLHİSAR İLÇE RAMAZAN CANURAL
23 BURDUR/ KEMER İLÇE MEHMET ALTINKAYNAK
24 BURDUR/ TEFENNİ İLÇE ÜMİT ALAGÖZ
25 BURDUR/ YEŞİLOVA İLÇE YUSUF YILDIRIM
26 ÇANKIRI/ ILGAZ İLÇE AYŞENUR BULAMAÇCI
27 ELAZIĞ/ AĞIN İLÇE ALİ USLU
28 ELAZIĞ/ KEBAN İLÇE YÜCEL DOĞAN
29 ELAZIĞ/ SİVRİCE İLÇE TURGAY GÜNDOĞAN
30 KARAMAN/ AYRANCI İLÇE YÜKSEL BÜYÜKKARCI
31 KARAMAN/ BAŞYAYLA İLÇE GÜRANİ BULUT
32 KARAMAN/ ERMENEK İLÇE SOYDAN EVCİ
33 KARAMAN/ KÂZIMKARABEKİR İLÇE NURULLAH NECAT GÜVEN
34 KARAMAN/ SARIVELİLER İLÇE MEHMET İLGÜN
35 KARS/ AKYAKA İLÇE HALİL KEREM AYDIN
36 KARS/ ARPAÇAY İLÇE ERDAL MERT
37 KARS/ DİGOR İLÇE YENER KAYA
38 KARS/ KAĞIZMAN İLÇE EMRULLAH KOMAN
39 KARS/ SARIKAMIŞ İLÇE SERDAR KILIÇ
40 KARS/ SELİM İLÇE ALİ ELMA
41 KARS/ SUSUZ İLÇE ORHAN ŞARKİR
42 KASTAMONU/ ABANA İLÇE HASAN ÖZLÜ
43 KASTAMONU/ AĞLI İLÇE ŞAHİN ÇOLAK
44 KASTAMONU/ KÜRE İLÇE MUSTAFA CANBAZ
45 KASTAMONU/ PINARBAŞI İLÇE LÜTFÜ İPEK
46 KIRŞEHİR/ AKÇAKENT İLÇE MUSA ŞAHİN
47 KIRŞEHİR/ AKPINAR İLÇE ERDAL URCAN
48 KIRŞEHİR/ BOZTEPE İLÇE MUSA CEYLAN
49 KIRŞEHİR/ ÇİÇEKDAĞI İLÇE AHMET HİKMET ERDOĞAN
50 KIRŞEHİR/ MUCUR İLÇE FATİH YILDIRIM
51 KÜTAHYA/ ALTINTAŞ İLÇE HİKMET TUNÇ
52 KÜTAHYA/ ASLANAPA İLÇE GÖKHAN GÜREL
53 KÜTAHYA/ ÇAVDARHİSAR İLÇE HALİL İBRAHİM TOPBAŞ
54 KÜTAHYA/ DOMANİÇ İLÇE SAHVET ERTÜRK
55 KÜTAHYA/ DUMLUPINAR İLÇE YAVUZ KARAAYVAZ

MHP’nin 19 Ocak’ta açıkladığı 55 adayı şöyle:

MHP Adıyaman, Ağrı, Amasya, Ardahan, Edirne, Kırıkkale, Kilis, Nevşehir, Rize, Tokat ilçelerindeki adaylarını ilan etti. MHP’nin 19 Ocak’ta açıkladığı 55 adayı şöyle:

1 ANTALYA/ FİNİKE BÜYÜKŞEHİR İLÇE CENK ŞİMŞEK
2 İZMİR/ DİKİLİ BÜYÜKŞEHİR İLÇE SEMA AKINCI
3 ADIYAMAN/ BESNİ İLÇE MUSTAFA ALTIN
4 ADIYAMAN/ ÇELİKHAN İLÇE MEHMET BAHADDİN ULAŞ
5 ADIYAMAN/ GERGER İLÇE YASİN SARITEMUR
6 ADIYAMAN/ SAMSAT İLÇE RAMAZAN BERK
7 ADIYAMAN/ SİNCİK İLÇE ABDULLAH GÜNER
8 ADIYAMAN/ TUT İLÇE İBRAHİM HALİL KILAVUZ
9 AĞRI/ DİYADİN İLÇE MEHMET NURİ KAYA
10 AĞRI/ DOĞUBEYAZIT İLÇE FERDİ ERTAŞ
11 AĞRI/ HAMUR İLÇE CEMAL YAKUT
12 AĞRI/ TUTAK İLÇE SUAT ENGİN
13 AMASYA/ GÖYNÜCEK İLÇE KADİR FATİH ERDOĞAN
14 AMASYA/ GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE ÖMER FARUK DERTLİOĞLU
15 AMASYA/ HAMAMÖZÜ İLÇE FATİH BAYRAKTAR
16 AMASYA/ MERZİFON İLÇE BÜNYAMİN ARSLAN
17 AMASYA/ SULUOVA İLÇE RIFAT UZUN
18 AMASYA/ TAŞOVA İLÇE SİNAN YILMAZ
19 ARDAHAN/ DAMAL İLÇE DOĞUKAN TURGUT
20 ARDAHAN/ ÇILDIR İLÇE NAVRUZ GÜNDOĞDU
21 ARDAHAN/ GÖLE İLÇE OKTAY ARSLAN
22 ARDAHAN/ POSOF İLÇE NİHAT SAYDAN
23 EDİRNE/ENEZ İLÇE AHMET DEMİRCİ
24 EDİRNE/ HAVSA İLÇE HASAN ÖZEN
25 EDİRNE/ İPSALA İLÇE AYBİKE ŞİMŞEK
26 EDİRNE/ KEŞAN İLÇE SERDAR DUMAN
27 KIRIKKALE/ BAHŞILI İLÇE HALİL İBRAHİM BİŞGİN
28 KIRIKKALE/ DELİCE İLÇE AYTEKİN ARAÇ
29 KIRIKKALE/ ÇELEBİ İLÇE NAFİ YAKUT
30 KIRIKKALE/ KESKİN İLÇE MUSTAFA ALP SİLSÜPÜROĞLU
31 KIRIKKALE/ SULAKYURT İLÇE İSMAİL BİLDİK
32 KIRIKKALE/ YAHŞİHAN İLÇE OSMAN TÜRKYILMAZ
33 KİLİS/ ELBEYLİ İLÇE ADİL ÖZKAN
34 KİLİS/ MUSABEYLİ İLÇE MEHMET ÖLMEZ
35 KİLİS/ POLATELİ İLÇE DURAN KURŞUNOĞLU
36 NEVŞEHİR/ ACIGÖL İLÇE MEHMET EROĞLU
37 NEVŞEHİR/ AVANOS İLÇE MUSTAFA KENAN SARITAŞ
38 NEVŞEHİR/ DERİNKUYU İLÇE YUSUF GEMİCİ
39 NEVŞEHİR/ GÜLŞEHİR İLÇE ERKAN ÇİFTÇİ
40 NEVŞEHİR/ KOZAKLI İLÇE CELALETTİN GÜVEN
41 NEVŞEHİR/ ÜRGÜP İLÇE MUSTAFA ÖZ
42 RİZE/ ÇAYELİ İLÇE İSMAİL HAKKI ÇİFTÇİ
43 RİZE/ İKİZDERE İLÇE HAKAN KARAGÖZ
44 RİZE/ İYİDERE İLÇE OSMAN METE
45 TOKAT/ ALMUS İLÇE BEKİR ÖZER
46 TOKAT/ ARTOVA İLÇE NAZİF ÇUHACI
47 TOKAT/ BAŞÇİFTLİK İLÇE GÜRSEL BAYRAM
48 TOKAT/ ERBAA İLÇE ERTUĞRUL KARAGÖL
49 TOKAT/ NİKSAR İLÇE AZMİ YILDIRIM
50 TOKAT/ PAZAR İLÇE ŞERAFETTİN PERVANLAR
51 TOKAT/ REŞADİYE İLÇE ERGÜL ÜNAL
52 TOKAT/ SULUSARAY İLÇE DAVUT KILIÇ
53 TOKAT/ TURHAL İLÇE ORHAN YAYLI
54 TOKAT/ YEŞİLYURT İLÇE MUHSİN YILMAZ
55 TOKAT/ ZİLE İLÇE ALİ ÖZGAN

 

MHP’nin 21 Ocak’ta açıkladığı 55 adayı şöyle:

1 DÜZCE İL YILMAZ ESER
2 ÇANAKKALE/ AYVACIK İLÇE MUHARREM ŞAHİN
3 ÇANAKKALE/ BAYRAMİÇ İLÇE TUNCAY ÖZKAYA
4 ÇANAKKALE/ BİGA İLÇE SITKI KEÇECİ
5 ÇANAKKALE/ BOZCAADA İLÇE SAMET TURHAL
6 ÇANAKKALE/ ÇAN İLÇE DAVUT KARAGÖZ
7 ÇANAKKALE/ EZİNE İLÇE TAHSİN YÜKSEL
8 ÇANAKKALE/ GELİBOLU İLÇE HÜSEYİN ÖNER GÜNDOĞDU
9 ÇANAKKALE/ GÖKÇEADA İLÇE HALİL RÜŞTÜ AKGÜN
10 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ İLÇE ÂDEM BALTA
11 ÇANAKKALE/ YENİCE İLÇE KEMAL CANGÜL
12 DÜZCE/ AKÇAKOCA İLÇE MEHMET OKAN YANMAZ
13 DÜZCE/ CUMAYERİ İLÇE MUSTAFA KOLOĞLU
14 DÜZCE/ ÇİLİMLİ İLÇE İSMAİL BAYRAK
15 DÜZCE/ GÖLYAKA İLÇE MUZAFFER COŞKUN
16 DÜZCE/ KAYNAŞLI İLÇE EFTAL ALTUNDAL
17 EDİRNE/ LALAPAŞA İLÇE BEDİR ADIYAMAN
18 EDİRNE/ MERİÇ İLÇE AHMET DURMAZ
19 EDİRNE/ SÜLOĞLU İLÇE HALİL ÖZGÜVEN
20 EDİRNE/ UZUNKÖPRÜ İLÇE ERDOĞAN ORMAN
21 GİRESUN/ ALUCRA İLÇE METE METİNYURT
22 GİRESUN/ BULANCAK İLÇE FATİH ALPARSLAN
23 GİRESUN/ ÇAMOLUK İLÇE FATİH DÜZ
24 GİRESUN/ DERELİ İLÇE CİHAN ÖZDEMİR
25 GİRESUN/ DOĞANKENT İLÇE RESUL TEKİN
26 GİRESUN/ ESPİYE İLÇE İBRAHİM YANIK
27 GİRESUN/ EYNESİL İLÇE BARIŞ GÜDÜK
28 GİRESUN/ GÖRELE İLÇE HASAN ALİ KODAL
29 GİRESUN/ KEŞAP İLÇE NİHAT YILMAZ
30 GİRESUN/ ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MUSTAFA ZAHİR BAKICI
31 GİRESUN/ YAĞLIDERE İLÇE YAŞAR İBAŞ
32 ISPARTA/ AKSU İLÇE AKSOY KARADUMAN
33 ISPARTA/ ATABEY İLÇE AZİZ ERASLAN
34 ISPARTA/ EĞİRDİR İLÇE MEHMET DEMİREL
35 ISPARTA/ GELENDOST İLÇE HAKAN DEMİRTAŞ
36 ISPARTA/ GÖNEN İLÇE METE ELCİM
37 ISPARTA/ KEÇİBORLU İLÇE İBRAHİM GÜNDÜZ
38 ISPARTA/ SÜTÇÜLER İLÇE KASIM KUTLU
39 ISPARTA/ YALVAÇ İLÇE HALİL HİLMİ TÜTÜNCÜ
40 KIRKLARELİ/ BABAESKİ İLÇE HAKAN ARICI
41 KIRKLARELİ/ DEMİRKÖY İLÇE MUHLİS YAVUZ
42 KIRKLARELİ/ LÜLEBURGAZ İLÇE İBRAHİM YILMAZ
43 KIRKLARELİ/ PEHLİVANKÖY İLÇE PINAR AKYÜZ ŞAHİN
44 KIRKLARELİ/ PINARHİSAR İLÇE SABRİ ÖZCAN
45 KIRKLARELİ/ VİZE İLÇE SENCER KARAMAN
46 UŞAK/ BANAZ İLÇE AZİZ BULUT
47 UŞAK/ EŞME İLÇE İLHAN ÖZKAN
48 UŞAK/ KARAHALLI İLÇE ŞENEL ÇAKIR
49 UŞAK/ SİVASLI İLÇE ALİ ÇETİN
50 UŞAK/ ULUBEY İLÇE YORUM ESKİCİ
51 YALOVA/ ALTINOVA İLÇE KEMAL ŞENOL
52 YALOVA/ ARMUTLU İLÇE MUSTAFA TOKAT
53 YALOVA/ ÇINARCIK İLÇE LEYLA KILIÇ
54 YALOVA/ ÇİFTLİKKÖY İLÇE YAŞAR BOZ
55 YALOVA/ TERMAL İLÇE SERKAN ERGEN

MHP’nin 24 Ocak’ta açıkladığı 55 adayı şöyle:

1 KAHRAMANMARAŞ/ ÇAĞLAYANCERİT BÜYÜKŞEHİR İLÇE HASAN ONARAN
2 MUĞLA/ FETHİYE BÜYÜKŞEHİR İLÇE MUHAMMET KÖKTEN
3 ÇORUM/MECİTÖZÜ İLÇE OKAN ARIK
4 ÇORUM/ORTAKÖY İLÇE RAMAZAN ÖNCÜL
5 ÇORUM/ OĞUZLAR İLÇE ALİ YARBAŞI
6 AĞRI/ ELEŞKİRT İLÇE FESİH KÖSEN
7 AĞRI/ PATNOS İLÇE BİLAL ŞİMŞEK
8 AĞRI/ TAŞLIÇAY İLÇE HÂKİM TAŞDEMİR
9 BİLECİK/ BOZÜYÜK İLÇE BAHADIR ÇETİN
10 BİLECİK/ GÖLPAZARI İLÇE İBRAHİM CEBECİ
11 BİLECİK/ İNHİSAR İLÇE ABDULLAH TÖRENCİ
12 BİLECİK/ OSMANELİ İLÇE ÖMER OYAR
13 BİLECİK/ PAZARYERİ İLÇE GÖKHAN DEĞİRMEN
14 BİLECİK/ SÖĞÜT İLÇE İSMET SEVER
15 BİLECİK/ YENİPAZAR İLÇE İLHAN ÖZDEN
16 HAKKÂRİ/ ÇUKURCA İLÇE NACİ SEVİNÇ
17 HAKKÂRİ/ DERECİK İLÇE ERKAN KAYA
18 HAKKÂRİ/ ŞEMDİNLİ İLÇE HALİM YILDIRIM
19 IĞDIR/ ARALIK İLÇE ÜMİT OK
20 IĞDIR/ KARAKOYUNLU İLÇE BAYRAM ALİ BALLI
21 IĞDIR/ TUZLUCA İLÇE SİNAN KELAT
22 ISPARTA/ ŞAKİRKARAAĞAÇ İLÇE MEVLÜT KARATAŞ
23 ISPARTA/ ULUBORLU İLÇE GÜLER KÜÇÜKEROĞLU
24 ISPARTA/ YENİŞARBADEMLİ İLÇE MEVLÜT BAYSAL
25 KASTAMONU/ DADAY İLÇE NECMETTİN PİRCİ
26 KIRKLARELİ/ KOFÇAZ İLÇE LEVENT ŞENOL
27 MUŞ/ BULANIK İLÇE KASIM ÖZENÇ
28 MUŞ/ HASKÖY İLÇE CEMAL ORBAY
29 MUŞ/ KORKUT İLÇE MEHMET ALİ SÖYLEMEZ
30 MUŞ/ MALAZGİRT İLÇE MUSTAFA YILDIRIM
31 MUŞ/ VARTO İLÇE SERACEDDİN SOLHAN
32 SİİRT/ BAYKAN İLÇE ABDURRAHMAN DİLMAÇ
33 SİİRT/ ERUH İLÇE TAHİR KESKİN
34 SİİRT/ KURTALAN İLÇE KAMURAN SÖZUNCU
35 SİİRT/ PERVARİ İLÇE ALİ BATUR
36 SİİRT/ ŞİRVAN İLÇE ERTUNÇ ENSARİOĞLU
37 SİİRT/ TİLLO İLÇE ADİL ALKIN
38 SİNOP/ ERFELEK İLÇE FERHAT KÖKLÜ
39 SİNOP/ GERZE İLÇE MUSTAFA ÖZ
40 SİNOP/ TÜRKELİ İLÇE SATI GÜREL
41 SİVAS/ ULAŞ İLÇE TURAN İLBEY
42 ŞIRNAK/ BEYTÜŞŞEBAP İLÇE MAZLUM GÜLER
43 ŞIRNAK/ GÜÇLÜKONAK İLÇE NAZMİ YILMAZ
44 ŞIRNAK/ İDİL İLÇE BÜLENT ŞEKİRDEN
45 ŞIRNAK/ SİLOPİ İLÇE MEHMET KARAHANLI
46 ŞIRNAK/ ULUDERE İLÇE NAZMİ AKYÜREK
47 TUNCELİ/ ÇEMİŞGEZEK İLÇE HASAN HAYRİ KANDU
48 TUNCELİ/ HOZAT İLÇE TAYYAR ORHAN
49 TUNCELİ/ MAZGİRT İLÇE NİYAZİ KORKMAZ
50 TUNCELİ/ NAZIMİYE İLÇE CANER TURMUŞ
51 TUNCELİ/ OVACIK İLÇE KAMİL ARSLAN
52 TUNCELİ/ PERTEK İLÇE İRFAN SAĞLIYAN
53 TUNCELİ/ PÜLÜMÜR İLÇE ASIM KOÇOĞLU
54 ZONGULDAK/ KİLİMLİ İLÇE SERDAR YARALI
55 ZONGULDAK/ KOZLU İLÇE MUHAMMET ÖZDEMİR

25 Ocakta açıklanan liste

  BÜYÜKŞEHİR İLÇE   BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
1 İZMİR TİRE   ARİF DEMİRKAN
  İL İLÇE BELDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
2 ÇANAKKALE ECEABAT   HAKAN ELİK
3 NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ   HULİSİ KURT
4 ÇORUM MERKEZ DÜVENCİ İSMAİL TÜRK
5 ÇORUM ORTAKÖY AŞDAVUL ERTUĞRUL ÇALIŞKAN
6 GÜMÜŞHANE MERKEZ ARZULARKABAKÖY ÇETİN RIZA TANIŞ
7 GÜMÜŞHANE KELKİT SÖĞÜTLÜ İSA KOÇ
8 NEVŞEHİR ACIGÖL KARAPINAR CAFER SOYLU
9 NEVŞEHİR ACIGÖL TATLARİN ERCAN SELVİ
10 NEVŞEHİR AVANOS ÇALIŞ MUSTAFA DEMİR
11 NEVŞEHİR AVANOS KALABA MUSTAFA KÖROĞLU
12 NEVŞEHİR AVANOS ÖZKONAK MAHMUT TÜRKKAN
13 NEVŞEHİR DERİNKUYU YAZIHÜYÜK BURHANETTİN KARAKETİR
14 NEVŞEHİR ÜRGÜP ORTAHİSAR ALİ İHSAN ÖZENLİ
15 NEVŞEHİR MERKEZ ÇAT ZÜBEYİR KALAY
16 NEVŞEHİR MERKEZ GÖRE İSMAİL GÜZEL
17 NEVŞEHİR MERKEZ GÖREME ÖMER EREN
18 NEVŞEHİR MERKEZ KAVAK FERİDUN BAĞCI
19 NEVŞEHİR MERKEZ KAYMAKLI HARUN ÇEKİÇ
20 NEVŞEHİR MERKEZ NAR MELİKE UÇAR
21 NEVŞEHİR MERKEZ SULUSARAY FATİH KALKAN
22 NEVŞEHİR MERKEZ UÇHİSAR ABDULLAH ÇAMCI
23 TOKAT ALMUS AKARÇAY GÖRÜMLÜ ATİLLA ÇOBAN
24 TOKAT ALMUS ATAKÖY KÜRŞAT ALPEREN
25 TOKAT ALMUS ÇEVRELİ SADİ ERTAN SOYSAL
26 TOKAT ALMUS GÖLGELİ KORAY ERMAN
27 TOKAT ALMUS KINIK ENES TALAY
28 TOKAT BAŞÇİFTLİK HATİPLİ CANSOY ERASLAN
29 TOKAT ERBAA GÖKAL OSMAN AKBULUT
30 TOKAT ERBAA KARAYAKA AYKUT SEFA BAŞAR
31 TOKAT ERBAA TANOBA VURAL ÖZDEMİR
32 TOKAT MERKEZ ÇAMLIBEL MURAT ALPER
33 TOKAT MERKEZ ÇAT RAMAZAN ALTUN
34 TOKAT MERKEZ EMİRSEYİT HÜSEYİN SAĞDIÇ
35 TOKAT MERKEZ GÜRYILDIZ MUSTAFA ÖZER
36 TOKAT NİKSAR GÖKÇELİ FERHAT ÖZGÜL
37 TOKAT NİKSAR GÜRÇEŞME ALPEREN MUSTAFA ÖZATA
38 TOKAT NİKSAR SERENLİ NURETTİN KELEŞ
39 TOKAT NİKSAR YAZICIK MEHMET ALKIN
40 TOKAT NİKSAR YOLKONAK SÜLEYMAN ÖZGÜR
41 TOKAT PAZAR ÜZÜMÖREN BEKİR ÖNCÜ
42 TOKAT REŞADİYE BAYDARLI ERSOY DEMİR
43 TOKAT REŞADİYE BEREKETLİ NECAATTİN ŞAHİN
44 TOKAT REŞADİYE BOZÇALI OSMAN BAYHAN
45 TOKAT REŞADİYE CİMİTEKKE SALİH KOÇ
46 TOKAT REŞADİYE DEMİRCİLİ İSMET ŞAHİN
47 TOKAT REŞADİYE HASANŞEYH GÖKHAN KESKİN
48 TOKAT TURHAL ŞENYURT MUAMMER BAY
49 OSMANİYE MERKEZ CEVDETİYE ÖMER VARIŞLI
50 OSMANİYE DÜZİÇİ ATALAN SÜLEYMAN YILDIRIM
51 OSMANİYE DÜZİÇİ BÖCEKLİ İBRAHİÇ ÇERÇİ
52 OSMANİYE DÜZİÇİ ELLEK RECEP SOY
53 OSMANİYE DÜZİÇİ YARBAŞI ALİ GÜZEL
54 OSMANİYE SUMBAS MEHMETLİ  İBRAHİM ÇALIK
55 OSMANİYE TOPRAKKALE TÜRKMEN VELİ FİDAN
Kaynak : TRT Haber

İlişkili Haberler

Manşetler