,

LGBT karşıtı mitinge tepki gösteren ünlüler

Fikirde Birlik Platformu öncülüğünde başlayan 150 toplum kuruluşunun da katılım göstereceği LGBT dayatmasına karşı aileler İstanbul Saraçhane Parkı'nda bir araya geldi. "Aileni ve neslini koru, sapkınlığa dur de" sloganıyla düzenlenen mitinge yoğun katılım sağlandı. 'Büyük Aile Yürüyüşü' adıyla buluşan aileler, eşcinsellik dayatmasına dur demek için Saraçhane'den Beyazıt'a yürüdü.

LGBT karşıtı mitinge tepki gösteren ünlüler

Yaklaşık 150 sivil toplum kuruluşu ve binlerce ailenin, "Aile ve neslimizi tahrip planlarına sessiz kalma- çocuklarımızı korumak için yürüyoruz" sloganıyla LGBT dayatmalarına karşı Fatih'te bulunan Saraçhane Parkı'nda bir araya geldi.

Platformun çağrı videosunda “Dijital çağda tüm dünyayı ve ülkemizi bir virüs gibi saran LGBT propaganda ve dayatmalarına karşı ben de varım diyorsan… Çocuklarımızı, ailelerimizi ve gelecek nesillerimizi korumak için büyük aile buluşmamıza sen de katıl” ifadeleri yer aldı.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) da bu videoyu internet sitesinde kamu spotu kategorisinde yayımladı. 

Küresel bir çeteye dönüşen LGBT lobisinin dayatmasına 'dur' demek için yola çıkan aileler, yürüyüşe çocuklarıyla katılım gösterdi.

150 sivil toplum kuruluşu

"Büyük Aile Yürüyüşü'nün zamanı geldi" diyerek bir paylaşımda bulunan Yeni Şafak Yazarı Ersin Çelik, ''BÜYÜK AİLE YÜRÜYÜŞÜ’nün zamanı geldi. 18 Eylül Pazar günü 150 sivil toplum kuruluşunun katılım ve desteği ile İstanbul’da, ailelerle Saraçhane’de buluşacak ve çocuklarımızın LGBT dayatmasından korunması için Beyazıt’a yürüyeceğiz'' açıklamasında bulunmuştu.

Aleyna Tilki, Edis, Athena grubun solisti Gökhan Özoğuz ve Mabel Matiz, bugün Saraçhane'de düzenlenecek olan LGBT dayatmasına karşı yürüyüşe tepki gösterdi.

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler