Gündem

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a 3 Aralık daveti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na "haysiyet fukarası, "sefil" deyip, 3 Aralık'ta açıklayacağı vizyon belgesini hedef almıştı... Erdoğan'a cevap veren Kılıçdaroğlu, "Böyle boş konuşmaya bırakın devam etsin" ifadelerini kullandı.

Eklenme : 23 Kasım 2022 Çarşamba 16:45 - Güncelleme : 23 Kasım 2022 Çarşamba 16:32


CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen Ormancılar Buluşması’na katıldı. Kılıçdaroğlu, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kemal Kılıçdaroğlu, kendisi hakkında “haysiyet fukarası, “sefil” ifadelerini kullanan ve muhalefet partisi liderlerine, “Gelin vizyonlarımızı yarıştıralım, projelerimizi kapıştıralım. Hayatı boyunca hasbi siyaset tarzı, harbi insan ilişkisi ile milletimizin gönlünde yer etmiş birisi olarak söylediğim her şeydeki samimiyetimi herhalde kimse sorgulayamaz. Muhalefet liderleri de aynı delikanlılığı sergileyecekse buyurun 2023’ü demokrasi şölenine çevirelim” çağrısını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt verdi…

Kılıçdaroğlu, “Böyle boş konuşmaya bırakın devam etsin, 3 Aralık'ta gelsin, vizyon nedir kendisine öğreteceğim. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın, Erdoğan’ın da endişesi olmasın. Erdoğan’ın ufku nasıl aşılırmış ben vizyon konuşmasında ona göstereceğim” diye konuştu.

Kaynak : Sözcü Gazetesi