Gündem

İsmail Küçükkaya, FOX TV'den neden ayrıldığını açıkladı

Halk TV’nin sahibi Cafer Mahiroğlu, FOX TV’den ayrılan İsmail Küçükkaya’nın artık Halk TV’de olacağını duyurmuştu. Küçükkaya sosyal medya hesabından konuyla ilgili ilk tweetini attı.

Eklenme : 24 Ağustos 2022 Çarşamba 23:52 - Güncelleme : 24 Ağustos 2022 Çarşamba 23:53


FOX TV’den ayrılan İsmail Küçükkaya 12 Eylül’de Halk TV ile ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Küçükkaya sosyal medya hesabından ayrılık mesajını doğrulayarak ilk tweetini paylaştı. Küçükkaya Halk TV’ye geçtikten sonra paylaştığı ilk tweetinde şunları söyledi:

“9 yıldır mutluluk, huzur ve gururla görev yaptığım FOX TV’den dün itibari ile ayrılmış bulunuyorum. Kanal yönetimi bu kararımı anlayışla karşıladı. Anlaşarak ayrıldık. 12 Eylül itibariyle Halk TV’de göreve başlıyorum. Haftanın 5 günü 3’er saat sabah haberlerinde olacağım. Cuma akşamları da bir program hazırlayıp sunacağım. Bütün bu süreçte tam bir uyum ve huzurla çalıştığımız FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni, yakın arkadaşım ve meslektaşım Doğan Şentürk’e, desteğini daima hissettiğim FOX/ Disney Grubu CEO’su Cenk Soner’e, kanal yönetimine ve tüm FOX çalışanlarına içtenlikle teşekkür ederim.”

 

 

  

Kaynak : Gazete Memur