BIST 4.969,39 %-0.12 Dolar 19,03 %0.08 Euro 20,55 %0.74 Gr. Altın 1.199,13 %0.87 Petrol 74,51 %0.99 Bitcoin 28.018,00 %0.27
İstanbulaçık17 °Caçık
,

Fatih Altaylı: İmza konusunda Erdoğan haklı, İlkokul 1. sınıf öğrencisi daha iyi imza atar

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un imzasına kameralar karşısında kızmış ve Ne biçim imza o ya! İmzayı değiştir" demişti. Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hak verip şunları yazdı: İlkokul 1. sınıf öğrencisine "İmza at bakalım" desen daha kişilikli bir imza atar, bu imza her türlü fırçayı hak ediyor

Fatih Altaylı: İmza konusunda Erdoğan haklı,  İlkokul 1. sınıf öğrencisi daha iyi imza atar

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Olağanüstü Zirve Toplantısı'nda Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un imzasını beğenmeyerek, "O ne biçim imza ya. İmzayı değiştir."  tepkisi göstermesine ilişkin olarak, Bu imza her türlü fırçayı hak ediyor, Bakan Muş şimdi muhtemelen oturmuş imza çalışıyor" yorumunu yaptı. İşte Altaylı'nın yazısının ilgili bölümü:

Bu imza her türlü fırçayı hak ediyor

- Devletin Bakanı, imzası yüzünden herkesin ve kameraların önünde "haşlanınca" ne yalan söyleyeyim garipsedim. Sonra imzayı gördüm. Başladım gülmeye. Bakan'ın amiri ne dese haklı.

- Gerçekten böyle bir imza olmaz. İlkokul 1. sınıf öğrencisine "İmza at bakalım" desen yemin ederim daha iyi, daha kimlikli, daha kişilikli bir imza atar. Bu imza her türlü fırçayı hak ediyor.

 

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler