,

Erdoğan'ın "mülakat" vaadine Kılıçdaroğlu'ndan yanıt

Erdoğan'ın "mülakat" vaadine Kılıçdaroğlu'ndan yanıt: Benim projelerimi artık sadece konuşabilirsin, imza attığın bu rezaletleri ben düzelteceğim

Erdoğan'ın "mülakat" vaadine Kılıçdaroğlu'ndan yanıt

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, kamuda işe alımlarda mülakatın kaldırılacağı vaadine, "Erdoğan, benim projelerimi artık sadece konuşabilirsin, imza attığın bu rezaletleri ben düzelteceğim” yanıtını verdi..

Erdoğan, bugün partisinin seçim beyannamesini açıkladı. Erdoğan, konuşmasında, "Kamuya işe alımları, görevin getirdiği zorunluluklar dışında mülakatı kaldırarak gençlerimizin sınavlardaki başarı sıralamasına göre yapacağız" dedi. Erdoğan'ın bu vaadinin, Millet İttifakı'nın seçim beyannamesinde de yer alması dikkati çekti.

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Erdoğan'a yanıt verdi. Erdoğan'ın seçim beyanname haberini Twitter'dan alıntılayan Kılıçdaroğlu, “Önce mülakatla torpille bütün gençleri sakatla, sonra seçime sayılı gün kala, benim projelerimle kendi yaptığın rezaleti kaldırma sözü ver. Erdoğan, benim projelerimi artık sadece konuşabilirsin, imza attığın bu rezaletleri ben düzelteceğim” dedi.

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler