BIST 100 5.044,18 %0.24 Dolar 19,07 %0.12 Euro 20,61 %0.94 Altın Gram 1.196,55 %1.27 Brent Petrol 75,93 %1.24 Bitcoin 27.809,01 %0.81
Ankaraparçalı az bulutlu18 °Cparçalı az bulutlu
,

Erdoğan'ın davetine katılan YouTuber linç ediliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daveti üzerine Dolmabahçe Sarayı'ndaki iftar yemeğine katılan YouTuber Merve Özkaynak, davete katıldığı sosyal medya üzerinden linç ediliyor

Erdoğan'ın davetine katılan YouTuber linç ediliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi günü Dolmabahçe Sarayı’nda pek çok ünlü ismin de davet edildiği bir iftar yemeği düzenledi. İnternet, televizyon ve müzik dünyasından tanıdık isimlerin katıldığı bu iftar yemeği sonrasında sosyal medyada bazı tartışmalar oluşurken, bu tartışmalardan biri YouTuber Merve Özkaynak oldu.

YouTube’da makyaj ve güzellik kanalı olan Merve Özkaynak, iftar yemeğine katıldığı için bazı takipçilerinin lincine uğradı.

Özkaynak, açıklamasında 8 yıldır bu işi tutkuyla yaptığını belirtti ve devlet makamından gelen bir teklifi geri çevirmeyi uygun görmediğini ifade etti. Özkaynak’ın açıklamasının devamında “Dolmabahçe Sarayı’nda Atatürk’ün çalıştığı, yemek yediği yerde olmak benim için müthiş gurur verici bir şeydi.” dedi.

Ancak, bu açıklamaya rağmen organize şekilde hareket eden gruplar YouTuber Merve Özkaynak'ı linç etmeye devam etti.

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler