,

Erdoğan: 'Son defa' ifademizi birileri yanlış anlıyor

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında değerlendirmelerde bulunuyor. Seçimle ilgili destek isteyen Erdoğan, "2023'te son defa ve çok daha güçlü bir destek istiyoruz. Bu 'son defa' ifademizi birileri yanlış anlıyor. Ben bu seçimle ilgili söylüyorum" dedi.

Erdoğan: 'Son defa' ifademizi birileri yanlış anlıyor

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında değerlendirmelerde bulunuyor.

Erdoğan'ın konuşmalarından satırbaşları şöyle:

*Milletimizin huzuruna çıktığımız her hükûmet ve parti programımız bir eser ve hizmet şöleni şeklinde geçmektedir. Milletimize bir ahdimiz var. Biz eser ve hizmet siyaseti ile milletimizin gönlüne girdik. Milletimizin gönlündeki yerimizi güçlendirerek korumakta kararlıyız. Bunun için gece gündüz çalışıyor, mücadele veriyoruz. 

'VARSIN BİRİLERİ...': *Varsın birileri ucube bir masa etrafında köşe kapmaca oynasın, birbirlerinin ardından film çevirsin, gözünü oysun... Varsın bizim emeğimizi, alın terimizi iki çift lafla, iki satır sosyal medya mesajı ile çalmaya kalksın... Biz işimize bakacağız, ülkemizi kalkındırmak için yatırımla, istihdamla, üretimle, ihracatla Türkiye'yi büyütmeye devam edeceğiz. Biz, demokrasimizi güçlendireceğiz. Ülkemizi bölgesinde yüceltmeyi sürdüreceğiz. AK Parti'nin, Cumhur İttifakı'nın farkı budur. 

*Milletimiz sandığın başına gittiğinde; yalanlara, kavgalara bakmayacak. Sandığa vardığında milletimizin bakacağı tek şey, kendisi ve evlatları için kimin ne yaptığınız, kimin hangi ümidi verdiğidir. 

'SON DEFA' AÇIKLAMASI: Yaptıklarımızla yetinmeyecek, daha ötesindeki eser ve hizmetleri arayacağız. 20 yılda yaptıklarımızı sadece bir besmele, bir girizgah kabul ediyoruz. Gençlerimize Türkiye yüzyılı hedeflerine emin adımlarla yürüyebilecekleri bir ülke bırakma peşindeyiz. Kendi adımıza, gençlerimiz başta olmak üzere tüm milletimizden 2023'te son defa ve çok daha güçlü bir destek istiyoruz. Bu 'son defa' ifademizi birileri yanlış anlıyor. Ben bu seçimle ilgili söylüyorum. Bu seçime yönelik bütün gayretimizi ortaya koyacağız. Start değil bu, finish... Bunu başaracağız. 

 

Kaynak : Cumhuriyet Gazetesi

İlişkili Haberler

Manşetler