,

Erdoğan'ı 3 kez ağlatan şarkı...

Bülent Serttaş 'Ağlama Anam' şarkısında 3 kez ağladığını belirttiği Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sahne sonrası yakasından tutup kendine doğru çektiğini ve 'Zalim en zayıf noktamdan yakaladın beni' dediğini anlattı.

Erdoğan'ı 3 kez ağlatan şarkı...

Ünlü arabesk-fantazi şarkıcısı Bülent Serttaş, YouTube'da yayınlanan 'Akşamın Yıldızı' programına konuk oldu ve hayatına ilişkin bilinmeyen detayları anlattı. Serttaş, hayatının dönüm noktası olarak adlandırdığı 'Ağlama Anam' şarkısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı 3 kez ağlattığını, Erdoğan ile bu şarkı üzerine yaşadıkları ilginç bir diyaloğu ilk kez anlattı. 

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş, Akşam'dan Yasemin İlan'a 'Akşamın yıldızı' programında hayatının dönüm noktası olarak tanımladığı Ağlama Anam şarkısıyla ilgili bugüne dek hiç bilinmeyen bir ayrıntıyı açıkladı.

Bu şarkısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı 3 kere ağlattığını söyleyen Serttaş, "Cumhurbaşkanımız sahne sonrası yakamı tuttu, kendine doğru çekti ve 'Zalim en zayıf noktamdan yakaladın beni' dedi" ifadelerini kullandı.

"Beni ben yapan dönüm noktam olan şarkı 'Ağlama anam'dır"

Hayatının dönüm noktasını ve gayrimenkullerini anlatan şarkıcı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la olan anısından şöyle bahsetti:

"Hayatımı döndüren, beni ben yapan dönüm noktam olan şarkı 'Ağlama anam'dır. Ondan önce de çok şarkım patlamıştı ama insanların beni yüreğine koyduğu şarkı 'Ağlama anam' oldu.

'Zalım en zayıf noktamdan yakaladın beni'

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı da üç kez ağlattım bu şarkıyla. Hatta ilkinde şöyle yakamı tuttu, kendine doğru çekti ve 'Zalım en zayıf noktamdan yakaladın beni' dedi."

Annesine söz vermiş...

Merhum annesine 'Türkiye'nin en sevilen sanatçısı olacağım' diye söz verdiğini söyleyen Bülent Serttaş, şöyle konuştu:

"Bunu başardım. İnşallah beni görüyordur. Konya'nın gelmiş geçmiş en kalabalık konserini ben verdim. 

"Anne babam aklıma geldi, diz çöktüm ve anıra anıra ağladım"

Orada 'Konya seninle gurur duyuyor' diye tezahürat yapılırken anne babam aklıma geldi, diz çöktüm ve anıra anıra ağladım. Keşke rahmetli anne ve babam şu köşede olsaydı beni görseydiler diye düşündüm. 

İnşallah oğulları Bülent'in Türkiye'nin gurur duyduğu bir sanatçı olduğundan haberleri vardır" ifadelerini kullandı.

Gayrimenkullerinden bahsetti

"Gayrimenkul zengini olduğunuz, özellikle de Levent'te çok pahalı iki villanız olduğu iddiası var doğru mu?" sorusu üzerine de Bülent Serttaş, şu yanıtı verdi:

"Evet, gayrimenkule çok yatırım yaptım. Hepsi çocuklarım için. Allah nasip etti diyelim. 1981 yılında İstanbul'a geldiğimde Levent tarafına gidip geziyordum ve içimden şöyle düşünüyordum 'Allah'ım acaba günün birinde burada kirada oturabilir miyim?' diye. 

'Rabbim fazla verip de şaşırtma beni'

Ve şükürler olsun ki o villaların sahibi oldum. Kiracı olmak isterken villalar sahibi oldum. Şunu da eklemeliyim 'Rabbim fazla verip de şaşırtma beni' diye de her zaman dua ediyorum. Bu kadarı bize yeter artık" dedi.

Kaynak : TT

İlişkili Haberler

Manşetler