,

Emniyette 36 isim Ankara’dan gönderildi

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü’ne Engin Dinç’in atanmasının ardından birçok müdür yardımcısı ve şube müdürü değişmişti. Önceki dönem Ankara’da görev yaptıktan sonra Polis Akademi Başkanlığına gönderilen 2.,3. ve 4. sınıf emniyet müdürleri farklı illerdeki Polis Meslek Eğitim Merkezlerine gönderildi.

Emniyette 36 isim Ankara’dan gönderildi

Merkez atamalar kapsamında Ankara kadrosunda görev yapan 2.,3. ve 4. sınıf emniyet müdürlerinin atamaları Polis Akademisi Başkanlığına yapıldı. Aralarında 15 Temmuz’dan bu yana özellikle FETÖ başta olmak üzere PKK/KCK, DEAŞ ve terör örgütlerine yönelik çok önemli operasyonlar yapan isimlerinde bulunduğu 36 isim Ankara’dan Polis Meslek Eğitim Merkezlerine gönderildi.

GEÇİCİ GÖREVLENDİRME YERLERİ BELLİ OLDU

Bu kapsamda Ankara’da görev yapan 2.3. ve 4. Sınıf Emniyet Müdürleri olan Serkan Makineci, Kürşat Özkayacan, Ali Koçer, Arif Barlak, Zafer Kalkan, Celal Özgür Öz, Yusuf Fatih Atay, Oğuzhan Açıkgöz, Sefa Taşan, Cemil Karakaya, Serkan Özdemir, Cemalettin Arslan, Tayfun Süleyman Çil, Şerif Ali İlkay, Uğur Kayran, Mümin Topaktaş, Kemal Veli Açar, Kadir Demir, Önder Hakan Emen, Arkadi Safa Nar, Demir Derelioğlu, Muammer Kardiyen, Bülent Albayrak, Hüseyin Özgür Gür, Serkan Beşyaprak, Serdar Yıldız, Yüksel Baysal, Murat Bayrak, Arif Demirhindi, Cevdet Özden Birinci, Erkut Er, Afşin Burkay Özgür, İhsan Yüceses, Bayburt, Bitlis, Balıkesir, Aydın, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Karaman, Merzifon, Trabzon, Yozgat ve Rize’de bulunan POMEM Müdürlüklerine geçici görevlendirmeyle gönderildi.

SONTV

İlişkili Haberler

Manşetler