,

Cumhur Frankfurt, Şentop'tan özür diledi

Haskoloğlu'nun tutuklanmasının ardından Meclis Başkanı Şentop'a imalı mesaj atan ve 'Haddini bil. Trollerle muhatap olmadım bugüne kadar...' yanıtı alan 'Cumhur Frankfurt' kullanıcısı özür diledi.

Cumhur Frankfurt, Şentop'tan özür diledi

Twitter'da yaptığı haber paylaşımlarıyla bilinen İbrahim Haskoloğlu'nun "kişisel bilgileri hukuka aykırı yolla ele geçirdiği" iddiasıyla tutuklanmasının ardından özellikle AK Partililer arasında sosyal medya üzerinden başlayan tartışma 'özür'le bitti.

Haskoloğu'nun tutuklanması sonrası AK Partili isimlere yakınlığıyla bilinen "Cumhur Frankfurt" adlı Twitter kullanıcısı Meclis Başkanı Şentop’u Twitter’da etiketleyerek, “Arkadaşa tütün ve temiz don lazımmış” dedi.

Bu ifadelerin ardından Şentop’tan yanıt geldi. İlk önce, “Cumhur Frankfurt. Terbiyesizlik yapma” ifadelerini kullanan Şentop, ardından da “Trollerle muhatap olmadım bugüne kadar. İlk defa bozuyorum prensibimi. Ama suret-i haktan görünüp iç operasyon çekenlere gereken cevabı vermek icab ediyor bazen” ifadelerinin yer aldığı paylaşım yaptı.

'SAĞOLSUNLAR BÜYÜKLÜK VE ANLAYIŞ GÖSTERDİLER'
Şentop'un sert çıkışından 1 gün sonra 'Cumhur Frankfurt' isimli kullanıcı Şentop'u arayarak özür dilediğini duyurdu: "Az önce Meclis Başkanımız Mustafa Şentop'u arayarak kendilerine Cumhur Frankfurt'a has üslup konusunda haddimi aştığımı ve hiçbir taraf ile bağlantılı olmadığımı ifade ettim. Sağolsunlar, büyüklük ve anlayış gösterdiler. Sadece tenhada özür dilemeyeyim istedim."

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler