,

Cem Yılmaz: Pahalılıktan yakınmayan ya hırsızdır ya deli

Gelen zamlara ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yapan Cem Yılmaz, "Hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli" dedi.

Cem Yılmaz: Pahalılıktan yakınmayan ya hırsızdır ya deli

Komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz sosyal medya hesabından yapılan zamlara tepki gösterdi. "Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli" diyen Yılmaz, her şeyin simit fiyatı üzerinden konuşulmasından şüphelenmesi gerektiğini aktardı.

'HER ŞEYİ SİMİT ÜZERİNDEN KONUŞMAKTAN ŞÜPHELENMEK LAZIM'

Yılmaz Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Eskiden şey vardı, ödediğiniz vergiler size yol, su, elektrik olarak geri dönüyor!! Birçok giden memnun ki yerinden, çok seneler geçti dönen yok seferinden. Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli. İyi günler."

"Otomobil Avrupa'da bu kadarken biz de niye bu kadar diyorsun, “E var ki alıyon” diyor… Lan her şey bu kadar pahalı olmasa sen de alacaksın. Her şeyi simit üzerinden konuşmaktan zaten şüphelenmek lazım. “Bari simit pahalı olmasın" diye ideal mi olur. Peh!"

"İşine bak Ceeam! Bakıyorum zaten kurumlar vergimi geçen hesapladık da o yüzden konuşuyorum… Yoksa biz de “Simit çok pahalı yaa" deyip sıramızı savalım mı? Memleket diyorum… Zengin… Zengin! Yalnızca bizim haberimiz yok! Misal hava 32 derece, hissedilen 18 gibi düşün."

'ABİ HER ŞEY DÜZGÜN, SEN ABARTIYORSUN'
Hayat pahalılığından şikayet etmeyenlere de esprili bir dille tepki gösteren Cem Yılmaz, deve fotoğrafı paylaşarak, ''Abi her şey düzgün, sen abartıyorsun'' notunu düştü.

Kaynak : TT

İlişkili Haberler

Manşetler