Gündem

Çalışma Bakanlığındaki 2 müfettiş istek parça yüzünden şarkıcı Onur Şener'i öldürdü

Çayyolu'ndaki bir eğlence yerinde üç kişi istekte bulundukları şarkıyı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları müzisyeni ağır yaraladı. Failler Çalışma Bakanlığı müfettişi çıktı

Eklenme : 03 Ekim 2022 Pazartesi 07:43 - Güncelleme : 03 Ekim 2022 Pazartesi 08:24


Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir eğlence yerinde üç kişi istekte bulundukları şarkıyı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları müzisyeni ağır yaraladı, müzisyen kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, dün gece Çayyolu semtindeki bir eğlence yerine gelen grup, o sırada sahnede olan müzisyen Onur Şener'den şarkı istedi.

ONUR ŞEKER ŞARKIYI BİLMEYİNCE ÖLDÜRÜLDÜ

Şener ise şarkıyı bilmediğini belirtti. Bunun üzerine gruptan üç kişi müzisyenle tartışmaya başladı, tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü.

Onur Şener, eğlence yerinin çıkışında ismi öğrenilemeyen bu kişilerin saldırısına uğradı.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı ayırdı.

Boğazından cam parçalarıyla ağır yaralanan ve hastaneye sevk edilen Şener, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili 3 kişiyi gözaltına aldı.

Zanlıların emniyetteki işlemlerinin sürdüğü, hayatını kaybeden Onur Şener'in yarın ikindi namazına müteakip Ankara'da toprağa verileceği öğrenildi.

ONUR ŞENER'İN FAİLLERİ MÜFETTİŞ ÇIKTI

Sanatçı Haluk Levent, olayın faillerinin Çalışma Bakanlığında müfettiş ve TAI'de çalışan görevli olduğunu bildirdi. Faillerden Ali G. Çalışma Bakanlığında bürokrat, İLKER K. Çalışma Bakanlığında müfettiş, Semih S. ise TAİ’de mühendis olarak çalışıyor. 

AİLELERİ İLE BİRLİKTE EĞLENMEYE GİTMİŞLER

Gazetememur.com'un edindiği bilgiye göre, 2011 yılında mesleğe giren Ali G. ve İlker K.'nın Çayyolundaki mekana aileleri ile birlikte gittikleri belirtildi.

Sanatçı Haluk Levent, sosyal medyadan konuya ilişkin yaptığı açıklama:

Kaynak : Anadolu Ajansı