,

Buna kim inanır: Kapıya yapılan 'Müdür WC' baskısı sehven yapılmış!

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Müdür WC baskısının firma tarafından sehven yapıldığı belirtildi.

Buna kim inanır: Kapıya yapılan 'Müdür WC' baskısı sehven yapılmış!

 Düzce'de bulunan bir lisenin müdürü S.A.Ç.'nin, okul içerisinde kendisine özel tuvalet yaptırması sosyal medyada gündem oldu. Tuvaletin fotoğrafı binlerce kullanıcı tarafından paylaşıldı. Sosyal medyada çok konuşulan fotoğrafta tuvalet kapısında "Müdür WC" yazdığı görüldü.

  Binlerce kişinin tepki gösterdiği olayla ilgili Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü bir basın açıklaması yaptı. İşte o açıklama...

İlimiz Merkez Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili sosyal medyada ve bazı basın kuruluşlarında "Düzce Mevlana Anadolu Lisesi Müdürü Suzan Ardıç Çiner, okula kendisine özel tuvalet yaptırdı: Müdür WC" başlıklı haberler yer almıştır.

Anılan okulumuzun tuvaletlerinde tadilat yapılmamış, fiziki ortam iyileştirme çalışmaları kapsamında okulun bütün kapılarına giydirme yapılmıştır.

Okul idaresinin ve rehberlik servisinin bulunduğu katta ortak kullanılan tuvalet kapısına ilgili firma tarafından sehven yapılan "Müdür WC" baskısı, okul müdürümüz tarafından fark edilmiş, ivedilikle kapı giydirmesi sökülmüş, gerekli düzeltme yapılmıştır.  

Çeşitli mecralarda Müdürlüğümüz ve okulumuz aleyhine yapılan söz konusu iddialar, gerçeği yansıtmamaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler