Altın Gram 1.312,75 %0.73 Bitcoin 27.182,00 %0.92
,

Bir dönemin ünlü ismi Adil Serdar Saçan hayatını kaybetti

Adil Serdar Saçan akciğer kanserinden hayatını kaybetti

Bir dönemin ünlü ismi Adil Serdar Saçan hayatını kaybetti

Bir dönemin ünlü ismi Adil Serdar Saçan akciğer kanserinden hayatını kaybetti

Eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık Şube Müdürü Adil Serdar Saçan, 60 yaşındaydı. Saçan’ın bir süredir akciğer kanseri tedavisi gördüğü öğrenildi. Saçan’ın cenazesi yarın ikindi namazına müteakip Eyüpsultan’da kaldırılacak.

Adil Serdar Saçan 2001 yılında 200 polisle Yeni Şafak gazetesini basıp sanıklara işkence etmekle suçlanıyordu.  Asayiş Şube Müdürü Adil Serdar Saçan’ın yargılandığı işkence davası 2015 yılında zaman aşımına uğradı.

Adil Serdar Saçan Ergenekon sürecinde uzun süre tutuklu kalmıştı. 

VASİYETİ ÜZERİNE SON SÖZLERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞILDI

Av. Dr. Adil Serdar Saçan'ın vasiyeti üzerine "Biz ölümden hiç korkmadık bu dünyada, sadece Hakk tan korktuk. Sizler gibi kul hakkı yiyerek Hakkın adını kirletmeye kalkışmadık. Emir geldi, ölüm vaki oldu bize, Hakkın buyruğudur başımızın üstüne. Anlaşılan hesaplaşma ahirete kaldı siz haramilerle, Bekleyeceğim sizleri orada, geleceksiniz gerçek Hakk divanına. Selam olsun namuslu ve şerefli olanlara. Onlarla da buluşacağız. Hasbihal edeceğiz haramiler hesap verirken. Seyretmesi çok hoş olacak. Haydi, ben gider. Allah'a emanet." şeklindeki son sözleri de sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler