,

Bekir bozdağ: Yargıdaki FETÖ'cüleri ayıkladık

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ AK Parti Nevşehir il başkanlığınca düzenlenen il danışma kurulu toplantısına katıldı. Bakan Bozdağ konuşmasında "Yargıda ve devletin içindeki FETÖ'nün ne kadar uzantısı terörist, diğer terör örgütleriyle iltisak, irtibat, üyelik ilişkisi içinde olanlar varsa onları devletten ayıkladık." dedi.

Bekir bozdağ: Yargıdaki FETÖ'cüleri ayıkladık

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kişisel Verileri Koruma Kurumunca (KVKK) 28 Ocak Veri Koruma Günü dolayısıyla Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, Kur'an-ı Kerim'e karşı yapılan saldırıların kabul edilebilir bir durum olmadığını belirtti.

Bakan Bozdağ, "Yargıda ve devletin içindeki FETÖ'nün ne kadar uzantısı terörist, diğer terör örgütleriyle iltisak, irtibat, üyelik ilişkisi içinde olanlar varsa onları devletten ayıkladık. 15 Temmuz ihanetine FETÖ darbe teşebbüsüne karşı aziz milletimizle beraber ölümüne mücadele ettik. Demokrasimizden, milli irademizden hukuk devletimizden taviz vermedik. Büyük bir demokrasi mücadelesini verdik." dedi.

Kaynak : Sabah Gazetesi

İlişkili Haberler

Manşetler