,

Bahçeli oyunu atarken arkasındaki genç 'kalp' yaptı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, oyunu Ankara'da kullandı. Bir gencin Bahçeli'nin arkasından kalp işareti yapması dikkati çekti.

Bahçeli oyunu atarken arkasındaki genç 'kalp' yaptı

MHP lideri Devlet Bahçeli, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de oyunu Anıttepe Ortaokulu’nda kullandı. 13.00'da Anıttepe Ortaokulu'na gelen Bahçeli oyunu, 1296 numaralı sandıkta verdi. Bahçeli’yi kalabalık bir gazeteci grubu izledi. Bazı MHP'liler Bahçeli ile selamlaşmak için çabalarken, bazıları da birlikte fotoğraf çektirdi.

ÖNEMLİ BİR SEÇİM

Bahçeli oy verme işleminin ardından gazetecilere yaptığı açıklamasında “Allah nasip etti oyumuzu verme görevimizi yerine getirmiş olduk. Türk siyasi hayatında önemli bir seçim. Bu seçime yüksek katılım olduğu görülmekte. İnşallah milletimize hayırlı uğurlu olsun. Bütün siyasi partilerimize başarılar diliyorum” dedi. Bahçeli seçim sonuçlarını MHP Genel Merkezi'nden takip edeceğini söyledi.

Bahçeli imza atarken arkasındaki genç kalp işareti yaptı

Bahçeli oy kullanmak üzere seçmen listesine imza atarken hemen arkasında bulunan bir gencin kalp işareti yaptığı görüldü. Bilindiği gibi kalp işaretini cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere Millet İttifakı kullanıyor.

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler