,

Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na: Ödemezse elektriği kesilmelidir

MHP lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nın 'fatura' açıklamasına atıfta bulunarak, "Faturayı ödemezse elektriği kesilmelidir. Günü geldiğinde kuzu kuzu ödeyeceğini, tam tersi bir gelişme olursa milletin bunu ödettireceğini biliyor ve inanıyoruz" dedi.

Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na: Ödemezse elektriği kesilmelidir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Zamlar geri çekilinceye kadar hiçbir faturamı ödemeyeceğim" açıklamasına tepki gösterdi.

Devlet Bahçeli, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Faturayı ödemezse elektriği kesilmelidir. Günü geldiğinde kuzu kuzu ödeyeceğini, tam tersi bir gelişme olursa milletin bunu ödettireceğini biliyor ve inanıyoruz. Yine de karanlıkta kalmasına gönlüm razı olmuyor. Vicdanı karanlık olsa da, evinin karanlığa gömülmesine üzülürüm" ifadelerini kullandı.

Bahçeli, "CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu video kaydı yapmaya iyice merak sardı. Gördüğüm kadarıyla bu alanda sivrildikçe sivriliyor, sürekli gelişme kaydediyor! Önünün açık olduğunu düşünüyorum. Ne yapsın fukara, akşamları can sıkıntısına başka türlü çözüm bulamıyor.

Kaynak : TT

İlişkili Haberler

Manşetler