,

Ziraat Bankası müşterilerine 4 ihtiyaç kredisi paketi açıkladı!

Nakit isteği olan vatandaşlar internet üzerinden kredi kampanyası başlatan bankaları merakla araştırıyor. Peki Ziraat Bankası kredi paketi neleri kapsıyor? Tüm detaylar haberimizde.

Ziraat Bankası müşterilerine 4 ihtiyaç kredisi paketi açıkladı!

Vatandaşlar bankaların kredi kampanyalarını internet üzerinden merakla araştırmaya devam ediyor. Yeni bir kredi paketi haberini Ziraat Bankası verdi. Peki bu paketin içinde neler var? Ziraat Bankası kredi paketi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI KREDİ PAKETİ

Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 10 bin TL ve 40 bin TL arasında kredi paketi kampanyası duyurdu. Ziraat Bankası bahsi geçen kampanyayı resmi internet sitesi üzerinden müşterileriyle paylaştı. Kampanyadan faydalanabilmek için bankanın müşterisi olmak gerekiyor. Ziraat Bankası'nın şartlarına uyan ve kampanyaya başvuru yapıp onay alan müşterilerin nakitleri anında hesaplarına yatacak. Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar banka şubelerine gidebileceği gibi internet bankacılığı üzerinden de başvurularını oluşturabilecek.

İnternet bankacılığı üzerinden başvuru yapacak vatandaşlar 24 saat boyunca başvuru yapabilecek. Ziraat Bankası'nın açıklamalarına göre ihtiyaç kredisi kullanacak ve bankanın daha önce müşterisi olan vatandaşlar onaylanan kredilerini anında alabilecek. Bunun için banka şubesine gitmeye de gerek kalmayacak. Eğer banka şubesine giderek kredi başvurusu yapacaksanız kimlik belgenizi ve gelir belgenizi yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Sigortalı olarak çalışan vatandaşların da 6 aydır sigortalı olması gerekiyor. Emekli olan vatandaşların ise maaşlarını bankaya taşıması durumunda kredi notu göz önünde bulundurulmadan anında krediden faydalanmaları sağlanacak.

Kaynak : Karar Gazetesi

İlişkili Haberler

Manşetler