,
#Maaş Promosyonu

Emeklilere özel nakit promosyon kavgası kızışıyor

Yapı Kredi, TEB ve Akbank, SGK emekli maaşını taşıyan müşterilere yönelik promosyon kampanyalarını açıkladılar

Emeklilere özel nakit promosyon kavgası kızışıyor

Yapı Kredi'den emeklilere özel nakit promosyon kampanyası
- 3 yıl boyunca emekli maaşlarının yatırılması için Yapı Kredi’yi tercih eden emekliler, 3.000 TL’ye varan nakit promosyon fırsatı kampanyasından 30 Haziran'a kadar yararlanabiliyor
İSTANBUL (AA) - Yapı Kredi, Türkiye’deki milyonlarca emeklinin hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre, 3 yıl boyunca emekli maaşlarının yatırılması için Yapı Kredi’yi tercih eden emekliler, 3.000 TL’ye varan nakit promosyon fırsatı kampanyasından 30 Haziran'a kadar yararlanabiliyor.

Kampanya kapsamında maaşlarının yatırılması için Yapı Kredi’yi seçen emekliler, hiçbir ek koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.499 TL'ye kadarsa 1.850 TL, 1.500 ile 2 bin 499 TL arasındaysa 2 bin 300 TL, 2 bin 500 TL'nin üzerindeyse 2 bin 750 TL nakit promosyon kazanıyor. Ayrıca, maaşını Yapı Kredi’ye taşıyan emekliler, 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı vermeleri durumunda maaş baremi bağımsız 100 TL ek nakit ödül kazanma fırsatı yakalıyor.

Tüm bunlara ek olarak, 30 Haziran 2022'ye kadar ilk kez kredi kartı alan veya promosyon başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan Yapı Kredi müşterisi emekliler, kampanya başlangıç tarihinden 30 Haziran'a kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 150 TL nakit promosyon daha alabiliyor.

TEB'den emeklilere promosyon kampanyası
- Emekli maaşını 36 ay boyunca TEB'den almayı taahhüt eden ve taahhüt süresi boyunca en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunduran emekli maaş müşterileri, 3 bin 750 TL'ye varan nakit promosyon kampanyasından faydalanabilecek
İSTANBUL (AA) - Türk Ekonomi Bankası (TEB), emeklilere yönelik yeni kampanyası ile 3 bin 750 TL'ye varan promosyon sunuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, TEB, emekli maaşını TEB'e taşıyan müşterilerine yönelik yeni emekli kampanyasını başlattı.

Emekli maaşını 36 ay boyunca TEB'den almayı taahhüt eden ve taahhüt süresi boyunca en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunduran emekli maaş müşterileri, 3 bin 750 TL'ye varan nakit promosyon kampanyasından faydalanabilecek. Öte yandan, TEB'e davet ettikleri ve maaşını TEB'e taşıyan her bir emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 2 bin 500 TL'ye varan nakit ödül kazanabiliyor.

Emekli müşterileri için özel müşteri hizmet hattı bulunan TEB, emeklilerin bu hattan ve Bireysel İnternet Şube ile CEPTETEB mobil uygulamasından yapacakları EFT/FAST ve havale işlemlerinden ücret almıyor.

TEB şubelerinde öncelikli hizmet, kredi kartı ücret muafiyeti, emekli maaş müşterilerine özel avantajlı oranlarla ihtiyaç kredisi, günlük nakit çekim imkanı sunan Marifetli Hesap ile birikimlerine avantajlı faiz ve ATM'lerden yüksek çekim limiti, TEB'in emeklilere özel paketi kapsamında sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Akbank’tan SGK emekli maaşını taşıyan müşterilere yönelik promosyon kampanyası
- Banka SGK emekli maaşını Akbank’tan alan müşterilere 3.500 TL’ye varan promosyon imkanı sunacak
İSTANBUL (AA) - Emeklilere yönelik çalışmalarını sürdüren Akbank, SGK emekli maaşını Akbank’tan alan müşterilere 3.500 TL’ye varan promosyon imkanı tanıyan yeni bir kampanya başlattı..

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Akbank, emeklilere özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Bu kapsamda başlatılan yeni kampanyadan 30 Haziran 2022 tarihine kadar SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyan müşteriler faydalanabilecek. Müşteriler ayrıca maaşlarını şubeye gitmeden Akbank Mobil, Akbank İnternet, Müşteri İletişim Merkezi üzerinden kolayca taşıyabilecek.

Promosyonlardan yararlanabilmek için müşterinin SGK emekli maaşını 3 yıl Akbank’tan almayı taahhüt etmesi gerekiyor. Aylık net geliri 1.500 TL’ye kadar emeklilere 500 TL promosyon ve 1.850 TL ek promosyon, 1.500 TL–2.500 TL arasında olanlara 625 TL promosyon ve 2.275 TL ek promosyon, 2.500 TL ve üzerinde olanlara ise 750 TL promosyon ve 2.750 TL ek promosyon ödeniyor.

Ek olarak, Akbank, SGK emekli müşterilerine maaşları yatmadan 2 gün önce hesaplarından para çekme imkanı sunmaya devam ediyor. Akbank’tan emekli maaşı alan ve emekli maaş hesabında artı para kredisi limiti tanımlı olanların yararlanabildiği kampanyada müşteriler maaş tarihinden 2 gün öncesi ile maaş ödeme günü arasında mevcut artı para kredisi limitlerini yüzde 0 faiz ile kullanabiliyor.

Kaynak : Anadolu Ajansı

İlişkili Haberler

Manşetler