,

MEB'de çok sayıda Genel Müdür görevden alındı, yenileri atandı

Milli Eğitim Bakanlığında Genel Müdürlük kadrolarına yeni atamalar yapıldı

MEB'de çok sayıda Genel Müdür görevden alındı, yenileri atandı

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Bakanlık bürokrasini değiştirmeye başladı. Mahmut Özer'in atadığı bürokratlar tek tek görevden alınmaya başladı.

Personel Genel Müdürlüğü görevine Bülent Çiftçi atandı

Bülent Çiftçi kimdir?

Giresun Şebinkarahisar 1975 yılında doğan Bülent Çiftçi, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde Özel Kalem Müdürlüğü, Genel Müdürlük ve Toronto Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği gibi önemli görevlerde bulundu.

MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğüne Fethullah Güner atandı

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Mustafa Gelen'in yerine Hacı Bayram Üniversitesi Genel Sekreteri Fethullah Güner'in ataması yapıldı.

.28 Eylül 2018 tarihinde itibaren Hacı Bayram Üniversitesinde Personel Daire Başkanlığı, Rektör Danışmanlığı ve Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinde bulunan Güner, 14 Mart 2023 tarihi itibarıyla Üniversite Genel Sekreterliği görevine atanmıştı.

Teftiş Kurulu Başkanı Abdülkadir Özkan oldu

Milli Eğitim Bakanlığı'nda yeni bir atama daha gerçekleşti. Bakan Yusuf Tekin tarafından MEB Teftiş Kurulu Başkanlığı'na Abdulkadir Özkan'ı atadı.

Kayseri Yahyalı 1981 Doğumlu olan Abdulkadir Özkan Yusuf Tekin Müsteşarlık döneminde özel büroda çalışıp devamında Özel Kalem Müdürlüğü yapmıştır.

Murat İlikhan görevden alındı

Tıp Doktoru olan Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Murat İlikhan, görevden alındı ve yerine Kemal Bülbül'ün ataması yapıldı.

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler