Altın Gram 1.312,76 %0.73 Bitcoin 27.165,00 %0.2
,

Depremzede öğrenci ve öğretim elemanlarına internet desteği

Yükseköğretim Kurulu'nun GSM operatörleriyle görüşmeleri sonucu deprem bölgesindeki üniversite öğrencileri ve öğretim elemanlarına aylık 6 GB ücretsiz internet imkanı sağlandı.

Depremzede öğrenci ve öğretim elemanlarına internet desteği

Yükseköğretim Kurulu GSM operatörleri ile görüştü, deprem bölgesindeki öğrenciler ve öğretim elemanları ile ailesi deprem bölgesinde olup diğer illerde okuyan öğrencilere uzaktan öğretimde kullanılmak üzere ücretsiz internet hakkı tanındı.

GSM operatörleri, eğitim amaçlı kullanılmak üzere aylık 6 GB ücretsiz interneti, öğrenci ve öğretim elemanlarının telefonlarına tanımladı.

​ Depremden etkilenen üniversite öğrencileri ve öğretim elemanlarına internet desteği

17 Nisan 2023

Yükseköğretim Kurulunun (YÖK) GSM operatörleriyle görüşmeleri sonucu deprem bölgesindeki üniversite öğrencileri ile öğretim elemanlarına aylık 6 GB ücretsiz internet imkanı sağlandı.

YÖK’ün GSM operatörleri Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone ile görüşmeleri sonucu, deprem bölgesindeki yükseköğretim kurumlarının öğrencileri ve öğretim elemanları ile ailesi deprem bölgesinde olup da diğer illerdeki yükseköğretim kurumlarında okuyan öğrencilere uzaktan öğretimde kullanılmak üzere ücretsiz internet hakkı tanındı.

GSM operatörleri eğitim amaçlı kullanılmak üzere aylık 6 GB ücretsiz interneti öğrenci ve öğretim elemanlarının telefonlarına tanımladı.

 

Kaynak : Gazete Memur

İlişkili Haberler

Manşetler